Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen 24-26 éves nők mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 24-26 éves nők mit akarnak egy 18-19 éves sráctól?

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza már meg nekem, minek kell egy elvileg érett felnőtt nőnek egy "gyerek"?

Egyszerűen nem térek napirendre, mennyi ilyen kis 17-18-19 éves ecsetgyerek van együtt, nála 5-8 évvel idősebb nőkkel.

Ennyire visszafelé fejlődnek agyilag a mai nők?


2016. febr. 17. 23:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló felállás van, egyrészt így alakult, másrészt az érettséggel semmi gond nincs, mert sokkal érettebben gondolkozik 18 évesen mint más 30 évesen. Vagy csak túl rossz sorom volt eddig. A lényeg hogy előfordul.
2016. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az első asszonyom 28 volt amikor összejöttünk,én 16,mégis 8 évig tartott... az ecsetségemről annyit ,hogy 187 cm és 95 kiló voltam és akkoriban cselgáncsoztam és boxoltam...
2016. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!