Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már hetek óta gondolkodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hetek óta gondolkodok azon, hogy egy 22 éves nő fiatal e hozzám, mert én meg 32 éves vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy cégen belül dolgozunk, nemrég került hozzánk ebédszünetekben szokott megkeresni, akkor együtt kajálunk meg állandóan mesél magáról meg kérdezgeti a volt kapcsolataimat, egyszer elhívott már szórakozóhelyre is, de azt visszamondtam mert nem tudtam mi legyen, állandóan üzenget neten meg sms-eket küldözget,


tudom, hogy csak arra várna, hogy elhívjam randira, de a kora miatt nem tudom.


2016. febr. 14. 21:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

B**asszki azt hittem normális válaszokat kap itt az ember, de itt csak vita megy meg a másik leszidása. óriási.

hát kösz a válaszokat.

2016. febr. 14. 21:29
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs a kérdésedre normális válasz. Nem tudjuk milyen a nő, egy évszám pedig semmit nem jelent.

Lehet síkhülye 35 évesen is, rájöhet a "most kiélem magam láz" 40 évesen és lehet egy életre szóló társ 16 évesen.

Te ismered, neked kell eldönteni, hogy megéri-e belevágni. Ahogy látom, szakmai téren kb. ugyanott tart mint te szóval ebben már nem kevésbé felnőtt. A többit pedig derítsd ki. Most komolyan mi döntsünk helyetted? Ha ezt komolyan gondolod akkor teljesen tárgytalan a kérdésed mert még te sem vagy 22 éves szinten...

2016. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fiatal hozzád!

Bizonytalan vagy az a bajod.Aki kapcsoltot szeretne,mert tetszik a nő az ezt nem is kérdezi meg,hiszen a kor nem számít akkor.

De Jaguarnak igaza van 32 évesen ezt tudnia kéne már.

2016. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
csak gondoltam hall hasonlót az ember
2016. febr. 14. 21:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem fiatal, pont jo korban, a tobbit ennyibol meg nem lehet megtudni...
2016. febr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fiatalnak fiatal, de szerintem belefer. Gondolj bele, sok part ismerek, ahol a lany 19, a pasi 35.
2016. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ágrajz, hátha megérted.


Jól néz ki? -----> Igen -----> nyomulj rá.

|

|

|

Nem

|

|

|

Hagyd a francba

2016. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér...nem veszítesz semmit..mac nem alakul ki semmi.Lehet érettebb is a koránál..ha az zavarna.Az én párom is sokat vacillált az elején..20 éves voltam ő 30.1 hónapot vártam rá,hogy randizzunk..8 éve vagyunk együtt és most várjuk a.második babánkat. És társkeresőn ismertem meg...hajrá
2016. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Randizz vele ismerd meg és aztán dönts.

Mondom ezt úgy hogy 33 vagyok és nem hiszem hogy el tudnám képzelni magam egy huszon egy-két éves lánnyal. De már annyiszor bebizonyította az élet hogy a józan ész mit sem számít ha jön egy olyan, az mindent felül ír!

2016. febr. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Inkább le sem írom, mert az ilyen kérdés már fáraszt, csak annyit, hogy a 12-essel és a 19-essel értek egyet.
2016. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!