Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már hetek óta gondolkodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hetek óta gondolkodok azon, hogy egy 22 éves nő fiatal e hozzám, mert én meg 32 éves vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy cégen belül dolgozunk, nemrég került hozzánk ebédszünetekben szokott megkeresni, akkor együtt kajálunk meg állandóan mesél magáról meg kérdezgeti a volt kapcsolataimat, egyszer elhívott már szórakozóhelyre is, de azt visszamondtam mert nem tudtam mi legyen, állandóan üzenget neten meg sms-eket küldözget,


tudom, hogy csak arra várna, hogy elhívjam randira, de a kora miatt nem tudom.


2016. febr. 14. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Kérdésed olyan mintha egy 16 éves fiú kérdezte volna.
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Proba szerencse.
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, ezen ne parázz, meg fog ez is öregedni, mint a többi is :)
2016. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Belefér. :)


Az én nőm, még meg sem született. :)


23/F

2016. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Elsőre ne hallgass annak, nincs is élete :)


Szerintem egy próbát megér, most mit veszíthetsz??

Vagy összeilletek vagy nem kiderül.

2016. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag még nem vagy felnőtt és érett, ha 32 évesen ez neked problémát okoz, és hogy több hetes gondolkodás kell neked ahhoz, hogy lépj, vagy ne lépj!


Ha bizonytalan vagy, akkor felejtsd el, te már úgyis eldöntötted ezek szerint, és már elkönyvelted, hogy a kora miatt úgyse működne. Ha most lépsz, nem adok neked kb fél vagy egy évet, és tönkre fog menni, csupán azért, mert ilyen negatívan állsz egy olyan dologhoz, ami még meg sem történt.

2016. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

5#

Tényleg? Azt sem tudod ki vagyok ember.

És ne nyalj neki, nem fog haverkodni egy elmebeteggel úgysem.

2016. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Én is sokat vagyok itt, de te Jaguár itt éled ki magad , itt okítod az embereket amikor te sem vagy jobb és több.
2016. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

Ma is 17 órát dolgoztam, de ne zavarjon.

Inkább dugulj be, jobban járna a gyakori, úgyis egész nap itt rinyálsz és szidod a nőket, unalmas már.

2016. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ó persze mintha tudnád...
2016. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!