Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesz a férjem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz a férjem ilyen ajándékokat? Ennyire nem ismer?

Figyelt kérdés
Volt hajsimítóm de karácsonyra kaptam egy haj simító és göndörítőt ma pedig haza állított egy hajgöndörítővel. Imádom szeretem és aranyos dolog ez tőle de ezerszer jobban örültem volna egy 4000 Ft nadrágnak vagy ha elektronika akkor egy navigációnak....! Derékig érő hajam van és már picit szálkás szóval nem nagyon fogom használni
2016. febr. 6. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
tegnap 23:53 Nem nekem kell megvennem, hanem meglepnek vele. Azért. A klasszikus meglepetéseket nem kedvelem, van már nekem is 3 hajvasalóm, 75 gyertyatartóm, bögrém. Rendszerint karácsonyi dobozolós akcióban el is ajándékozok minden ilyet.
2016. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!