Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesz a férjem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesz a férjem ilyen ajándékokat? Ennyire nem ismer?

Figyelt kérdés
Volt hajsimítóm de karácsonyra kaptam egy haj simító és göndörítőt ma pedig haza állított egy hajgöndörítővel. Imádom szeretem és aranyos dolog ez tőle de ezerszer jobban örültem volna egy 4000 Ft nadrágnak vagy ha elektronika akkor egy navigációnak....! Derékig érő hajam van és már picit szálkás szóval nem nagyon fogom használni
2016. febr. 6. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Örülj neki, hogy kaptál valamit! Más még ennyit sem kap.
2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
talán azt szeretné, hogy göndörítsd a hajad?
2016. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
81%

Talán utalgat vele arra,hogy tetszenél neki göndören.

Vagy lejárt volna a kupon:D

2016. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted hogy mi a fenének vett még egyet egy hónapon belül? :D
2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Mi az hogy "nem ismer"? Szerintem az ismerés nem egyenlő a gondolatolvasással.
2016. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

szerinted egy férfi tudja mi az hogy hajgöndörítő meg hajkiegyenesítő? főleg hogy ilyen van 2in1 ben is ...ahh ez túl komplikált nekünk.


Ajándék lónak ne nézd a fogát szokták mondani.


Azt is szokták mondani hogy a szándék a fontos! Hangsúlyozom ezt főként nők szokták mondani, mikor kiverik a hisztit ha semmit sem kapnak.


Szóval a saját pénzét költötte rád, örülj hogy eszében voltál.

Lehetőségek : visszaviszi ,becseréli másra ha ez lehetséges.

Ha nem, akkor feldobod a vaterára féláron, amit kapsz érte abból veszel magadnak egy vacak nadrágot :) probléma megoldva.

2016. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A szeretőjének vette, aki kerek-perec közölte vele, hogy neki nem kell, kidobni nem akarta, úgyhogy odaadta neked.
2016. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni. Minek mentél olyanhoz, aki nem ismer? Az én srácom tudta, hogy épp mire van szükségem, mert megkérdezte, és mindig hasznos dologgal lepett meg.
2016. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, hogy mi ez a nagy "ismerés". Miért lenne az az ismerés jele hogy tudja, hogy a párjának épp gatya kell?

Utolsó: Ha már egyszer megkérdezi tőled, hogy mi kell neked, akkor utána az miért "meglepetés"?

2016. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És ezt rajtad kívül ki tudhatná,hogy mire van szükséged,anélkül,hogy bárkinek is a tudtára ad.

Milyen színű a hajad? Szőke?

2016. febr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!