Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz a legjobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a legjobban a szerelmi életedben?

Figyelt kérdés

Mi az a pillanat, amikor azt érzed, hogy maradhatna így örökre és semmi pénzért nem csinálnál mást ?


Nekem az összebújás az ilyen, amikor nyugi van, ketten vagyunk és csak úgy vagyunk... :)


2016. jan. 29. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Az összebújás nekem is, együtt filmezés vagy fürdés. Megállítanám az időt és bárcsak örökre úgy maradna.
2016. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ezek a pillanatok telnek a leggyorsabban, aztán újra hétfő és rohanás.. mókuskerék . :)
2016. jan. 29. 23:12
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Nekem amikor szétb.sz punciba, popsiba. Keményen mélytorkozom és az arcomra élvez. Ha állva hátulról csináljuk és fogja a hajamat.



23L

2016. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Az lenne a legjobb ha egyáltalán lenne..
2016. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Amikor elélvezés után vagyunk, és még benne vagyok percekig. És akkor ölelkezek vele, na ezt nem cserélném le soha. Ja, most nincs ilyesmi az életemben, csak kicsit elkalandoztam a múltba. :P
2016. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Haha, nekem sincs. :) De az elalvást imádtam. Ha nem egyedül aludtam, valahogy mindig jobban biztonságban éreztem magam.
2016. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
94%
Azt, hogy egyszerre vagyunk szerelmesek és barátok is. Ez nekem nagyon fontos egy kapcsolatban.
2016. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Az a legjobb,mielőtt elélvezek és tudom,hogy ő is így érez és eggyé válunk testileg-lelkileg.
2016. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen az összebújás, meg amikor sötétben autózunk, és ő fogja a kezem, vagy amikor a hajnali rohanás közben a szoba másik végéről rám mosolyog.
2016. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem is azok a kedvenceim, amit leirtal kerdezo+amit az elso kommentelo irt.! :)

Már ha csak vele lehetek, az is a legboldogabba tesz, de egyebkent en ugy "valasztani" nem tudnek, h mi az amit a legjobban szeretek, mert mindent a legjobban imadok ami vele kapcsolatos, es amit egyutt csinalunk.! Már lassan 4éve h értelme van az eletmnek, mert azota tesz a legeslegboldogabba amiota csak velem van.:)

2016. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!