Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Sajnos nőgyógyászatilag van egy fejlődési rendellenességem, ami semmi nemű külső változást nem eredményez, mégis egy nagyon komoly problémáról van szó. A negyedik műtétem lesz nemsokára. Meg fogok gyógyulni, de bennem van egy nagyon nagy adag félelem, amiért eddig nekem csak fájt, amikor odanyúltak, ezért sok problémával járni, hogy "felengedjek" és élvezni tudjam.

Soha nem volt még jó nekem, már a első pár centinél érzem, hogy nagyon fáj.



2016. jan. 24. 15:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon vicces, hogy amióta nézegetem ezt az oldalt tele vannak "rendes srácokkal, akik főnyeremények", de nincs nőjük. Aztán tesznek fel egy olyan kérdést, amiben a lány leírja az egészségügyi problémáját, és egyből jönnek a nemek. Hát én igen! És ez most nem a lovagoskodás, meg az úriaskodás, de ha összejönnék egy lánnyal, mindent megtennék annak érdekében, hogy neki jó legyen, és mivel szeretem ezért türelmes lennék, hogy együtt vészeljük át a problémát. Együttérzésből jeles, kispajtások!
2016. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

11-es: Nem vagy ám különleges, egy percig se hidd azt. Ez ugyanis teljesen ALAPVETŐ dolog abban az esetben ha tényleg szeretsz valakit.

De hogy javítsak egy kicsit akkor a statisztikán: nálam sem ezen múlna a dolog, nem kizáró ok.


Egyébként a 6-os jól mondja, bármilyen kellemetlen is a dolog, annyi előnye azért legalább van hogy ezzel kitűnően ki tudod szűrni azokat akik csak dugni akarnának. Sőt ha én nő lennék tuti hogy hazudnék is valami ilyesmit ha ezt akarnám kideríteni.

Amúgy meg jobbulást kérdező!

2016. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy nem tudok szexelni a párommal azért, nem egy kis egyészségügyi probléma.
2016. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem vagyok különleges, nem is hiszem azt ez az alap ha szeret az ember valakit, hogy mellette vagy mindenben. Csak arra reagáltam, hogy a válaszok alapján sokan emiatt nem jönne össze a lánnyal, ami szerintem szánalmas.
2016. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem nem lehet velem szexelni. Mindösszesen a műtétek utána a pszichés gyógyulásra, törődésre és megértésre is szükségem van ahhoz, hogy hüvelyi behatolás történjen. Azt kérdeztem, medagnátok-e ezt egy lánynak.

Köszönöm a jókívánságokat!

2016. jan. 24. 18:30
 16/18 anonim ***** válasza:
En igen,ettol meg lehet jo a kapcsolat.Turelem kell. 27/f
2016. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Laczkó68 ***** válasza:
Szerintem ha valakivel egymásra találtok,ès melleted marad azután hogy elmondtad a problèmát,arra a kèsöbbiekben is nyugodtan számithatsz. Aki meg esetleg lelèp,azt ne bánd,csak magát minősiti. Remèlem hamar rendbe jönnek a dolgaid,ès èlvezheted az èlet ezen örömeit.
2016. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze! Járjunk!
2016. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!