Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Sajnos nőgyógyászatilag van egy fejlődési rendellenességem, ami semmi nemű külső változást nem eredményez, mégis egy nagyon komoly problémáról van szó. A negyedik műtétem lesz nemsokára. Meg fogok gyógyulni, de bennem van egy nagyon nagy adag félelem, amiért eddig nekem csak fájt, amikor odanyúltak, ezért sok problémával járni, hogy "felengedjek" és élvezni tudjam.

Soha nem volt még jó nekem, már a első pár centinél érzem, hogy nagyon fáj.



2016. jan. 24. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kizaro ok ez, foleg ha meg fogsz gyogyulni. Jobbulast :)
2016. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azt hittem, ennél jobb arányra számíthatok.

Köszönöm a jókívánságot és a válaszokat!

2016. jan. 24. 16:50
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez önmagában nem kizáró ok, de nem is ezzel indítasz az ismerkedésnél, ugye? Ha olyannal hoz össze a sors, aki csak le akar fektetni, akkor tökéletes arra, hogy elriaszd. Akinek meg a lelked a fontos, az kitart melletted amíg meggyógyulsz, és könnyebb is lesz vele felengedni.
2016. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Laczkó68 ***** válasza:
Megkèrdezhetem a korod?
2016. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Persze, engem ez nem zavarna, azaz ez azért túlzás, mert rossz lenne làtni, hogy emiatt ő szenved, de ilyen miatt én biztos nem utasítanék vissza valakit, ha amúgy szimpatikus.
2016. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ezzel indítok. Ha oda kerül a sor, illetve érzem, hogy már itt van az ideje és ő is, akkor mondanám el neki.

21 éves vagyok.

2016. jan. 24. 17:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Én igen, senki se tökéletes.
2016. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!