Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás. Kinek mennyi fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás. Kinek mennyi fér bele? Meg lehet bocsátani egy alkalmat. Mettől megcsalás a megcsalás? Lehet élni harmadikként egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort és nemet légyszíves írjátok alá.
2010. márc. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy ismeretlen csajt kefélsz a barátnőd hátán...az még nem az...
2010. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megcsalás, ha párod van te meg mással kerülsz intim viszonyba: simi, tapi, csók, szex.

Egy valami old fel az első 3 alól: ha nem te kedvezményezel, abba is hagyod és elmondod párodnak.

Megbocsátás érdekes dolog. Függ attól, mióta vagytok együtt, milyen volt eddig, milyennek várható ez után és hogy mennyire szereted. De szerintem esetek többségében megcsalás szakítást kéne, hogy eredményezzen...

Egy kapcsolathoz pedig 2 ember kell, nem 3...

2010. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem például semmi sem fér bele, maximum, ha lenne párom, akkor a flört megengedett és a többi csaj megnézése, de semmilyen intim testi kapcsolat, hogy simogatás, csók, stb. ezek már nem. Bármilyen hülyén is hangzik, de a bizalmamat eljátszaná aki akárcsak egyszer is megcsal, és sose tudnék neki megbocsátani. Egy kapcsolathoz 2 ember és nem három, tehát nem érdemes harmadikként élni egy kapcsolatban, kivéve ha a harmadik fél a gyermeked, és nem pedig szeretőd. 27L
2010. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy kinek mennyi fér bele, az a kapcsolattól függ. Én egyszer félreléptem, de nekem "szemet hunyt felette" a párom. Megbeszéltük a dolgot,túlléptünk rajta és hálás vagyok neki ezért, hogy kaptam tőle még egy esélyt! Nagyon szeretem és nem bántanám meg mégegyszer!

Amúgy nem lehet harmadikként élni egy kapcsolatban, nekem ez a véleményem.

2010. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ami egyszer megtörtént megtörténik másodjára is... tapasztalat
2010. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző: És ez bizony az élet valamennyi területén így van. Tehát ha egyszer is középen nyomta meg a fogkrémes tubust -> válóper, az összes olyan embert pedig, aki vétett a törvény ellen, a helyszínen főbe kell lőni...


Vagy tévednék? ;)

2010. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!