Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire elfuserál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfuserált ötlet? 19L

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy csinálok egy kamu fb profilt.

Bejelölöm azt a srácot, aki tetszik és én is neki, csak nem ilyen egyszerű a dolog, de ez nem lényeg. És elkezdem "faggatni", hogy bejön e neki valaki stb. Persze az elején csak barátkoznék vele egy picit...Hmm? Vélemény?


2016. jan. 9. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Óvodás színvonal.
2016. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

és szerinted majd egy kamuprofilos idegennek elmondja, hogy ki (óhh csak nem te :O ) tetszik neki? :D


gyerekes ötlet. csak szimplán írj rá, ha már az ismerősöd. ha tetszel neki, alakulni fognak a dolgok.

2016. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát először mikor megtetszett a barátom, az osztálytársamnak mondtam el, mert ő volt vele beszélő viszonyban. Aztán ő szólt is neki, majd akkor ő bejelölt és egy rákövetkező nap oda is mentem hozzá személyesen. A kapcsolat most lépte át a 4 évet 3 hónappal, és mindkettőnknek az első(utolsó) kapcsolata.


Szerintem menj oda hozzá személyesen és ne chaten írogassatok. Az úgy személyesebb. Mi sem írogattunk, mindig személyesen beszéltünk. Amikor ismertük már egymást, akkor meg telefonáltunk általában. És érdekes, hogy mai napig nem chatelünk folyamatosan, hosszan. Ha van valami kis infó, akkor ->kis üzenet, de nincsenek ezek a hosszú beszélgetések.

2016. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég elfuserált ötlet. Nem fogod tudni soha kipuhatolni 100% ig ,hogy mit érez mert ki mondaná el egy vadidegennek na meg ha kiderül az ciki és amúgy is rettentő sok időt felemészt és közben lehet talál mást. Végre átérzik a lányok is,hogy mennyire nehéz dolog nyitni a másik felé. Csak majd emlékezz erre a kérdésedre ha utcán vagy suliban odajön hozzád egy srác kezdeményezni, hogy te ezt pl anno nem merted megtenni!
2016. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme ilyen fondorlatosan hátulról közelíteni? Szerintem ha kiderül elég visszataszító lehet.
2016. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!