Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik csajt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csajt választanátok kapcsolatra? Miért?

Figyelt kérdés

1. szorgalmas, kiegyensúlyozott, megfontolt, mindig mindene rendben van,

nagy mellek, feszes combok

2. vad, szenvedélyes, szeszélyes, kicsit szétszórt, kis mellek, feszes fenék


a 2.- vel jobb a szex, az érdeklődési körünk hasonlóbb, az 1. megbízhatóbb ( itt nem hűségre gondolok, mert egyikőjük se az a megcsalós) és csinosabb kicsivel


2015. dec. 25. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
1.
2015. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es, miért? :) köszi a választ
2015. dec. 25. 23:57
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

A másodikat választanám, de csak, ha nem lusta (ugye az elsőnél ott van a "szorgalmas").

Azért mert jobbnak tűnik, az első túl komolynak tűnik. Egy nő, ha szenvedélyes és szeszélyes, ezek az alapvető női tulajdonságok. :)

2015. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
1. Mert rá lehetne közös életet építeni.
2015. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Végig se olvasom a lehetőségeket, mert a válaszom az, hogy amelyikbe szerelmes vagyok.
2015. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A másodikat!
2015. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Össze-vissza írok, de remélem ki lehet bogozni. Fáradt vagyok már. :)
2015. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Azért, mert a 2. típusú lánnyal jártam 6 hónapig, és enyhén tönkretett lelkileg. Szóval most inkább az 1.
2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2. Egyertelmuen.

Jobb vele a szex, erdeklodesi korotok is megegyezik. Vad,szenvedelyes ez kerdes egyaltalan?

Nekem az egyeshez hasonlo csajokkal rossz tapasztalataim vannak,mindig mindennek ugy kell lennie ahogy ok akarjak,rendben ,nekem tul pedansak ,en azt szeretem ha egy novel lehet flortolni ,szorakozni stb.

2015. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A második sokkal izgalmasabb, én vele lennék. Lehet hogy az elsővel hamar belesavanyodnál a kapcsolatba, de a második tuti fenntartaná az érdeklődésed meg a szenvedélyt.
2015. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!