Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyéjszakás kapcsolataitokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolataitokban sohasem letettek szerelmesek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 13:29
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
66%
Nem hiszem, h a kefélés végére valaki szerelembe esik 25 perc után. xD
2015. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34 éves nő vagyok. 27 évesen az IWIW-en megismerkedtem egy férfival, aki állította, hogy csak testi partnert keres. Sokáig leveleztünk, nem is tudom, miért mentem bele. Két hónap levelezés után személyesen is találkoztunk, én addigra sajnos beleszerettem. Két éjszakát töltöttünk együtt, a második éjszaka után hirtelen úgy éreztem, elég volt. Megmondtam neki, hogy nem találkozom vele többet. Hónapokig hívogatott még, ugyanis fordult a kocka, pont akkor kezdett többet érezni, mikor én már nem. Nem bánom, hogy megtettem, mert két csodálatos éjszakát töltöttünk együtt, de nagyon mások vagyunk, egyáltalán nem illettünk volna össze. Mai napig mosolyogva gondolok vissza rá, szép emlék! :-)
2015. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy utána több éjszaka is lett belőle, igen. Össze is házasodtunk.
2015. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
91%
egy éjszaka alatt azért nehéz sztem szerelembe esni.
2015. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 perc? rákell gyúrni!
2015. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legfeljebb egyéjszakásnak induló többéjszakásban.
2015. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, általában valahogy nem az okos pasikat fogtam ki erre a célra. Szóval tényleg csak szex volt velük, a beszélgetést minimálisra próbáltuk mindig csökkenteni.
2015. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!