Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire mondják, hogy suttyó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondják, hogy suttyó?

Figyelt kérdés
És miért az? Ránézésre megállapítható?

2015. dec. 6. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki suttyó, aki ránézésre is suttyó.
2015. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem az? Aki ezt mondja valakire az egyből ítélkezik?
2015. dec. 6. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Suttyó az a bunkó megfelelője.
2015. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bunkó valaki ránézésre?
2015. dec. 6. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:

A magasságáról meg a szeme színéről nem tehet az ember, a többi külsőség rajta múlik. Ha csak távolról végigmérünk egy idegent, az már a belsőjéről is sok mindent elárult...


A "suttyót" én a következőre használom: végtelenül buta, primitív, és ahelyett, hogy inkább elbújna, még elöl is van a hülyeségével. Mi több kellemetlenséget és kárt okoz a környezetének, és ez egy csöppet sem zavarja.

2015. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább viselkedésben nyílvánul meg :)

Pl ha köpsz egy slejmeset az utcán és véletlen eltalálsz valakit(nem veszi észre),aztán a reakciód a nevetés lesz na az már suttyóság!


Vagy a másik példa : Két haver közösen vesz egy pakk fűvet..az egyik valahogy úgy csinálja,hogy neki több jusson,majd másnap ezen nevetnek a többi baráttal.Na ez szintén az,suttyó dolog.


Remélem jó példákat hoztam fel és tudtam érzékeltetni 😠😄

2015. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a smilékért véletlen nyomtam rá :D
2015. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!