Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kezdeni 40+ -os agglegénnyel?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez akarsz vele kezdeni :-P :-D
2015. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 35 fölötti szingli vagy, akkor igen. :D
2015. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

30 alatti szingli vagyok ;).

De egyébként arra akarok kilyukadni, hogy nem gondolnátok azt, hogy valami nem stimmel nála? Úgy értem akire én gondolok, egy komolyabb élettársi kapcsolaton kívül csak kalandjai voltak/vannak. Persze egy szexkapcsi is érdekelne vele, de nem akarok hazudni, nem biztos, hogy megelégednék ennyivel, ezért nem merek vele kezdeni.

2015. nov. 30. 17:00
 4/8 schamuelson ***** válasza:

Épp' úgy több a kockázat, mint a 40 feletti nőknél a szülés. Viszont ilyen kevés információból, nem lehet korrekt ítéletet mondani. Ha csak összesen ennyi a probléma vele, máskülönben mindenben megfelel az igényeidnek, akkor hajrá!

Volt férfikollégám is 40 felett kelt el. Egyszerűen nem ért rá csajozni, három helyen dolgozott párhuzamosan. De végül megtalálta azt a nőt, aki ugyanolyan jó nokedlit tud főzni, mint az anyukája. :) (Azóta már iskolás a kislányuk.)

2015. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha bármivel is közelebb visz a gondolatmenetemhez, idézek egy priviben érkezett kérdésre adott válaszomból:

"Nincs bajom a korodbeliekkel:) Tudom, csúnya dolog az általánosítás, tulajdonképpen csak eggyel van "bajom" mert ő érdekelne, de elgondolkodtat, hogy jóképű, nem csóró, jó ember, és mostanában mégis csak kalandjai vannak. Lehet hogy még csak nem találta meg az igazit, vagy így próbálja leplezni, hogy meleg (mert tudja fene), mert ugye mégiscsak látni nőkkel, de a valószínűbb, hogy tudatosan él ilyen kalandozgatós agglegény életet, és esze ágában sincs elkötelezni magát, ez esetben viszont nem tudom érdemes-e vele kezdenem, mert nem tudom beérném-e vele egy kalanddal, vagy nagyon megszenvedném a dolgot :/"

2015. dec. 1. 04:20
 6/8 A kérdező kommentje:

Illetve röviden, bár már jobban is leírtam a sztorit:

Munka kapcsán ismerkedtünk meg, azt a pár hetet leszámítva, amíg itt van, meg kell mondjam, nem ebben a városban lakik. Kb. 2 hónapra jött. 4-ik hete dolgozunk együtt, szemeztünk, nonverbálisan küldözgettük a különféle jeleket, majd mikor egyértelműen a szemébe nézve, hosszan rámosolyogtam, hozott nekem egy kávét, majd másnap is meghívott egyre. Aztán mikor betegség miatt hiányzott múlt héten másfél napot plusz hétvége, küldtem neki egy jobbulást lapot. Ma pedig mikor bejött, megbeszélés közben fogta magát, és miután nem tolam el az enyémhez érintett kezét, megölelt, miközben mindenki minket bámult értetlenül, ledöbbenve, én meg kissé félénken visszaöleltem, mire rám mosolygott, és félig nekem, félig a többieknek odabökte, hogy jólesett neki, hogy gondoltam rá, köszöni a lapot, és rámkacsintott. Utána csak melóról volt szó a nap további részén, persze ment, a már kicsit sem félénk, kihívó szemezés. Mindenki más bezzeg rólunk pletykált, a többi csaj fanyalgott, hogy vajon mit eszik rajtam. Egyszóval nem randizunk, de úgymond van valami a levegőben. És ezt káromra mindenki észrevette, mert most minden nő utál és rajtam feni a nyelvét, mondjuk inkább örüljek neki, ezt mondanám magamnek, ha nem lebegne az a sötét gondolat előttem, hogy csak arra kellek, legalábbis egy hónapnál nem tovább :/

2015. dec. 1. 04:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem magyar egyébként, ami miatt pluszban még az is aggasztana, ha komoly kapcsolatot szeretne :/ Ilyen pechet, de komolyan mondom :( Pedig az alap szitu, hogy ultra mega szuper jóképű, és nem közömbös irántam, egész jól hangozna.. de kellett a dologba vmi bibi. nem? Ááá..
2015. dec. 1. 04:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy megbonyolítson mindent
2015. dec. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!