Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a külcsín különbség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a külcsín különbség miatt van? 23L

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom. Hosszú ideje kapcsolatban él. A lány egyszerű, kislányos, 0 smink, akár egy 14 éves gyerek. Teljesen átlagos csaj. Igaz, 18 éves "csak".


Az utóbbi időben sokat dicsérget a srác, szinte minden alkalommal. A külsőmet, hogy én mindig milyen csini vagyok meg nagyon vonzó. Ezt mondjuk pont akkor mondta, mikor melegítő szett volt rajtam, illetve semmi sminket nem raktam fel.


Nem öltözöm kirívóan. Nincs kint a mellem, nem veszek fel semmi minit. Feszülős naci, farmer, magassarok, felső, alap smink, illetve a hajam rendbe. Ennyi. Szóval mint mindenki más, kb. Semmi extra.


A bók alapból jól esik, de természetesen mi csak barátok vagyunk. Nem azért kérdezem. Mert gondolom mindenki arra asszociál, hogy akarok valamit. Hát nem.


A kérdésem az lenne, ha nem dekoratív csaja van valakinek, kislányos alkat, akkor ezzel kompenzál? Mert szerinte én nőies vagyok, dögös. A barátnője mint egy kisiskolás. Nincs ezzel gond, nem rosszból írtam, csak tényként. A férfiakat vonzza a nőiesség, ami 'otthon' nincs meg?


Én gátlásos vagyok. A kutya se mondaná meg, de az. Pont ezért mikor ilyesmiket mond, vagy csak rajtakapom, hogy a combomat méregeti, furán érzem magam. Volt, hogy direkt is, hogy lássam, máskor ösztönösen.


Jó a kapcsolatunk, én is dicsérem, bár inkább munka téren őt, sőt, a pasikról akik tetszenek is beszélek neki, nyitottak vagyunk egymással.


"Kislány" feleségnek, vonzó nő "nyálcsorgásra" ? Hogy is van ez?


2015. nov. 21. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez nem ilyen egyszerű!


De te magad is megválaszoltad, hogy vannak pasik akiknek a sminknélküliség, egyszerűség jön be. Na ilyen vagyok én is.


Utálom, gyűlölöm a sminket, többek között utálom csók közben számban érezni. Aki szép, az smink nélkül is szép. Smink nélküli hölgyek nem feltétlenül kisiskolások, és nem kell lenézően beszélni róla, hogy olyan, mint egy kisiskolás. Nem attól lesz felnőtt valaki, ha sminkel, magassarkúban jár, stb. Ezért írják sokan, hogy buta vagy, mert butaságokat írsz. Ne érts félre, én nem állítom, hogy buta vagy, nem akarlak megbántani. Jó irányú választ próbálok írni.


Röviden a válasz: Ha az én barátnőm nem sminkel, attól független nem biztos, hogy más csajokat nézegetek, meg dicsérgetek, meg másban keresem a nőiességet.

Nem mindenkinek jelenti a magassarkú, a smink, feszülős nadrág a nőiességet, sőt. Nekem pont nem. Számomra egy nő nem attól lesz nő, hogy kirívóan öltözködik (mert amiről te beszélsz, az NEKEM kirívó: magassarkú, feszülős nadrág, stb.). De most kinek mi a feszülős nadrág, mert minden nő feszülős nadrágot hord... cica nadrág az más műfaj, az már a ló túloldala...

Lényeg, hogy mindenkinek mást jelent a nő.

2015. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#13. A sminktől senki sem lesz jó nő, se a ruháktól. Én nyáron egyáltalán nem sminkelem magam, munkába igen, de senki se mondaná meg, mert minimális. A farmer alapból szűk, tapadós. Sok felsőmből a nyakam látszik csak ki. A magasarkú nem napi szinten, de vannak olyan ruháim, amihez az jobb. Különben fő a változatosság. Tavasszal/ősszel ha meleg van teljes lapos cipő húzok, de elegánsat, mivel a munkát nem engedi a sportos viseletet. Nekem csupán fura az, ami produkál, ahogy viselkedik, azért kérdeztem rá. Arról, hogy egyesek kiforgatják, félreértelmezik a kérdést, nem az én hibám. Ők buták.
2015. nov. 21. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Na de így sokkal jobban értem, hogy mit akarsz. Teljesen máshogy írtál magadból a főkérdésben, mint az utóbbi hozzászólásodban.
2015. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túl gondolni. Minden férfi szereti a szép nőket. Viszont a kapcsolatuk nyilván nem az igazi, ha leplezni sem próbálja.


1-2 kommentelő pedig igen nevetséges, ahogy itt próbálnak kötekedni egy nővel, mert máshol szóba sem állnak velük.

2015. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenkit lehuztam! 1-es.
2015. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!