Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a külcsín különbség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a külcsín különbség miatt van? 23L

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom. Hosszú ideje kapcsolatban él. A lány egyszerű, kislányos, 0 smink, akár egy 14 éves gyerek. Teljesen átlagos csaj. Igaz, 18 éves "csak".


Az utóbbi időben sokat dicsérget a srác, szinte minden alkalommal. A külsőmet, hogy én mindig milyen csini vagyok meg nagyon vonzó. Ezt mondjuk pont akkor mondta, mikor melegítő szett volt rajtam, illetve semmi sminket nem raktam fel.


Nem öltözöm kirívóan. Nincs kint a mellem, nem veszek fel semmi minit. Feszülős naci, farmer, magassarok, felső, alap smink, illetve a hajam rendbe. Ennyi. Szóval mint mindenki más, kb. Semmi extra.


A bók alapból jól esik, de természetesen mi csak barátok vagyunk. Nem azért kérdezem. Mert gondolom mindenki arra asszociál, hogy akarok valamit. Hát nem.


A kérdésem az lenne, ha nem dekoratív csaja van valakinek, kislányos alkat, akkor ezzel kompenzál? Mert szerinte én nőies vagyok, dögös. A barátnője mint egy kisiskolás. Nincs ezzel gond, nem rosszból írtam, csak tényként. A férfiakat vonzza a nőiesség, ami 'otthon' nincs meg?


Én gátlásos vagyok. A kutya se mondaná meg, de az. Pont ezért mikor ilyesmiket mond, vagy csak rajtakapom, hogy a combomat méregeti, furán érzem magam. Volt, hogy direkt is, hogy lássam, máskor ösztönösen.


Jó a kapcsolatunk, én is dicsérem, bár inkább munka téren őt, sőt, a pasikról akik tetszenek is beszélek neki, nyitottak vagyunk egymással.


"Kislány" feleségnek, vonzó nő "nyálcsorgásra" ? Hogy is van ez?


2015. nov. 21. 09:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kislányos de kedves csak bszni meg házimunkát a kell, a kifent nagy.. ggű pedig az isten. Ennyi.
2015. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk. Lehet, hogy a te barátságaidba belefér a szexualitás, az enyémbe nem. Ha nem érted a kérdést, ne válaszolj.
2015. nov. 21. 09:55
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy vannak pasik, akik dögös csajt akarnak barátnőnek, legyen mindig a toppon. Vannak, akik nem, azt se szeretik, ha a csajuk sminkel. Egyszerű legyen a csaj. Viszont más csajokban meg tetszik nekik a "dögösség"? Vagy otthon os tetszene, csak az alapanyag nem alkalmas?
2015. nov. 21. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
buta vagy kérdező, aki csak a külsőségekkel számol.
2015. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#5 A kérdés feketén fehéren KÜLCSÍNRE vonatkozik. Ha nem vagy képes értelmezni,az nem az én butaságom..
2015. nov. 21. 10:20
 6/15 A kérdező kommentje:
#6 Mesélj még, hogy mennyire közönséges vagy.
2015. nov. 21. 10:21
 7/15 anonim ***** válasza:

Izé... Epic.


[link]

2015. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Látom szombat déletőtt csak értelmi fogyatékosok vannak fent az oldalon, akik valószínű az életbe nem voltak nővel, barátnőről meg csak álmodozhatnak egy életen át. Az ilyenek nem is tudom miért válaszolnak, ha finguk sincs a női nemről. Ez a sablonos lehurrogós duma a tudatlansággal egyenlő.
2015. nov. 21. 10:27
 9/15 anonim ***** válasza:
bu zi a figura ,mert ezek szerint elkaphatna és jól lerendezhetne,úgy érzem nem tiltakoznál,de van rá remény hogy meg fog pakolni,ha mégsem akkor erőszakold meg.
2015. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
1 hónapja ismerkedem egy sráccal, aki nagyon szimpatikus. Ezt ő is tudja, és azt is, hogy nemsokára ha minden jól megy, egy pár leszünk. A hűség pedig nâlam alap. Illetve leírom századszorra is, hogy nem akarok semmit tőle. Barátok vagyunk. Olyan, mintha félig a tesóm lenne. Gondolkozzatok már emberek... Intelligencia a köbön...
2015. nov. 21. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!