Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetem tul magam legkonn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetem tul magam legkonnyebben egy pasin? 22L

Figyelt kérdés
Mas pasi most abszolut nem erdekel. Hiaba ismerkedem. Hiaba foglalom napkozben le magamat, este mindig ezen ragodok. Remenytelen a helyzet, mivel szinte soha nem latom ot, plusz 3 hete baratnoje van.
2015. nov. 16. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tölts sok időt a barátaiddal, találj ki magadnak egy hobbit, mozdulj ki hétvégén, sportolj. Ha van barátnője, teljesen felesleges magad emésztened.
2015. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hetvegere hazamegyek. Viszont annyi a tanulnivalom h nincs idom kimozdulni.

Ez a baratnos dolog olyan, hogy miota bele vagyok esve legalabb 10 baratnoje volt. Valtogatja oket, de ugy tunik, hogy ez a csaj tenyleg erdekli ot. Kepekrt tolt fel...

2015. nov. 16. 08:57
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

Egy másikkal.

26/F

2015. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
3-as!Ezt ùùùgyis hiàba mondjik nekik. Kérdező, te meg mit emészted magad? Van nője. Amiota ismered meg 10 volt neki. Erre nem nagyon tudunk.mit mondani. Inkàbb gondolkodj az esetleges megszerzésről.és annak kimeneteléről. Majd jön a szokàsos forgatòkönyv...
2015. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolj arra, hogy van olyan pasi, aki jobban néz ki nála, nagyobb a farka, és sokkal jobban fog bánni veled. MINDEGYIK pasi helyettesíthető, szóval nyugalom.
2015. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!