Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy értelmes, színes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy értelmes, színes egyéniségű, kommunikatív, becsületes szingli lánnyal szeretnék megismerkedni, aki azért ki is néz valahogy (átlag), akkor milyen oldalon tehetem azt, társkeresőt leszámítva?

Figyelt kérdés
Mst nem írnék litániát magamról, majd priviben. :)
2015. jún. 29. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A szingli lány nézzen ki valahogy, legyen jó testű, szép arcú, de gondolom ő azért a belsőt nézze és a külső kicsit se legyen számára fontos, illetve viselje el a srác összes rossz tulajdonságát és ugrálja körül.
2015. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos például nem is tudom...itt?
2015. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a legegyszerűbb a környezetedben.. ismerősök közt, baráti körben, suliban, munkában...

vannak ilyen nők szép számmal, próbálkozni kell, biztosan találsz ilyet :)


én pl szeretem, ha valakinek van bátorsága utcán leszólítani, szóval próbálkozhatsz így is :)

annyi a lényeg, hogy ha visszautasítanak, vagy nem olyan a lány, mint ahogyan elképzelted, gondolj bele, rengeteg ember van, mind más, úgyhogy ne általánosíts és semmiképp ne add fel :D

2015. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!