Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem görénység,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem görénység, vagy tényleg nem oké?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom, akinek még évekkel ezelőtt (4-5) volt egy barátnője, még gyerekek voltak, szerelemnek sem nevezhető, kb 4 hónapig tartott, de a lány megcsalta. A lány 13, a fiú 16 éves volt akkor. Most a fiúnak jó ideje, több éve van barátnője már. A csavar az, hogy a srácnak van egy nála 6 évvel idősebb bátyja, akin igazából azt lehet észrevenni, hogy ha lehetne nagyon próbálkozna a fiú ex barátnőjéhez odaférkőzni. Mi lenne a véleményetek a kedves bátyusról, és persze a lányról, ha nekiállnának kavarni, esetleg összejönni? Szerintem görénység lenne, ismerve a részleteket...

2015. nov. 14. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne görénység?

Az egyetlen problémás dolog, hogy hogyan csalhatta meg a csaj 13 ÉVESEN! a srácot?

2015. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért a testvére exe.. Még akkor is, ha ugye ezek ilyen korban még elég kezdetlegesek. Ráadásul, úgy hogy tudja, hogy át is verte adott esetben a testvérét a lány..Szerintem ezért az.
2015. nov. 14. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Konyorgom, ez felnott kategoria?
2015. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2


Ahogy te is írtad, még gyerekek voltak. Azóta biztos érettebb lett a csaj, gondolom felnőtt. Innentől kezdve meg senkinek nincs köze hozzá, hogy ki kivel jár.

De még mindig nem értem hogyan csalhatott meg 13 évesen. Egy kiskorúról beszélünk ugyanis.

2015. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából gondolkodtam, hogy melyik kategóriába kéne, de azért raktam ide, mert mégis csak felnőtt emberekről van szó...


Megcsalás, meg annyi idősen (meg mondjuk én felnőtt fejjel sem nézem el), ha valaki az egyik haverommal kezd el kavarni, mászkálni hozzá, csókolózgatni, meg stb... aztán lehet másnak ez nem megcsalás.

2015. nov. 14. 11:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a családban mindig tabu dolog volt. Szüleim ezt nagyon régen velem és a testvéremmel tudatták is. Mert hogy esne nekem, ha a testvérem csinálná ezt meg?! :)
2015. nov. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!