Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezdjek ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek ezzel a pasival? Nem baj, ha én írok rá?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem 2 hete egy sráccal társkeresőről.Jól elbeszélgettünk, nekem tetszik, de hogy neki mi a véleménye rólam, az nem igazán derült ki.Mikor elköszöntünk egymástól, megkérdezte, mi legyen? Mondtam neki hogy jól éreztem magam vele, majd írjon vagy hívjon fel.Azt mondta jó.De azóta sem keresett.Nem igazán tudok rajta eligazodni.Lehet hogy csak félénk...

Legyek kicsit rámenős és kérdezzek rá, akar-e még velem találkozni? Az még belefér?


2015. nov. 12. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz kicsit rámenősebb. Mert igen lehet félénkebb, és nem tudja ő sem, hogy mi a helyzet. Nyugodtan írhatsz neki vagy amit szeretnél, legalább megtudod, hogy mit akar.
2015. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra panaszkodott, hogy egyik fél részéről sem történt soha semmi a találkozások után.Beszédes, kedves fiú, nem tűnik teszetoszának.Hol merésznek tűnik, hol visszafogottnak.Ezért nem értem, nem tudom, mit gondoljak róla?
2015. nov. 12. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

En megadok ket idopontot es megkerem valasszon nypmban , melyik jo talalkozni. Soha nem csinaltam problemat. Ha en szervezem a programot, akkor legalabb a szervezes tokeletes lesz.

N

2015. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!