Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 14 éves lány vagyyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 14 éves lány vagyyok és van egy fiú aki 26 éves de neki már felesége és gyerekei vannak. És ennek a fiúnak teccem azt mondta, hogy BÁRMIT megtenne nekem. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 20:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni. Ha nem hagy békén szólj a szüleidnek.
2010. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De azt a pasit is meglehet érteni mert a feleséga megcsalja a legjobb barátjával. Meg az se biztos hogy a gyerekek tőle vannak.. Meg mondta, hogy szeret és hogy nem csak azt akarja. Én mondtam neki hogy maximum pár év múlva és azt mondta hogy jó. Meg mindig bókol.
2010. márc. 20. 07:28
 13/22 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, hidd el, nem lesz jó vége. Hagyd a francba.
2010. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
figyelj csak.. én 16 éves vagyok, és nekem is tetszett már pl. 20 éves fiú.. jó mondjuk az csak 4 év.. de na az a lényeg, hogy most akármennyire úgy érzed, hogy szeret téged, meg tovább megyek, de te is úgy érzed hogy tudnád viszonozni ezt, biztos hogy nem működne! Ilyenek maximum a tündérmesékbe vannak, az élet pedig.. elég messze áll ettől. Egy ennyivel idősebb pasi, akinek családja van (mert akár övék a gyerekek, akár nem, felesége van, aki akár megcsalja, akár nem, de hozzá tartozik, és a gyerekekért is felelősséget vállal) te ne avatkozz bele egy család életébe.. az én szüleim elváltak.. mit mondanál a gyerekeknek, hogy az apjuk egy 12 évvel fiatalabb csajért otthagyta őket? ez sem mellékes. ne higgy neki.. lehet egy darabig működne is a dolog, de pár hónapon túl veszett ügy.. akármennyire is úgy érzed, meg vágysz a törődésre, ne így kezd.. elrontod az egész szerelem dolog varázsát, ha ekkorát csalódsz már a rajtvonal után 5 centivel.. nem éri meg. hidd el.
2010. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem érdemes se a te se az ú részéről, jobb ha lerázod sok fájdalmat okozhat ha nem teszed
2010. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem kell neki elhinned.Egy 26éves férfi csak szexet akar egy 14éves kislánytól-csak ezért mondogat neked ilyeneket,hogy utána megkapjon.Nehogy bedőlj neki!

20/L

2010. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

am akkora hülyék vagytok hozzászólók...


Mert egy 26 éves férfi nem mondhatja, kedvességből, poénból... hogy kérsz tőle valamit.. ő erre kedvességből mondjuk azt hogy érted bármit... csak úgy... a bolond 14 éves meg mindjárt ezzel jön hogy JJJJJJJJAAAAAAAAAAAAJJJJJJJ.... :S:S... barmok...

2010. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szerintem te mar megtetted az elsö lepeseket a ferfi fele es csak most irsz.....itt csakis eggy a tehetö-azonnal ertesited a szüleidet....de meg ma...ez nem viccc


-különben meg mit keres a Sex oldalon a 14-eves (kislany)

te mar tulvagy a Sex iskolaztatason-koran kezted nemgondolod?

2010. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
Engedddd.... DIÁKCSEMEGE..... :D:D
2010. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A SAJÁT ÉRDEKEDBEN AKASZD LE A PASIT MAGADRÓL! EZ EGY PERVERZ ÁLLAT! RÁADÁSUL HÁZAS! NE AKARJ BÉLYEGET, HOGY TE VAGY AZ, AKI TÖNKRETETT EGY CSALÁDOT!


20/L

2010. ápr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!