Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön az INTP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön az INTP személyiségtípus?

Figyelt kérdés
Egy ilyen típusú férfi vonzó számotokra?
2015. nov. 2. 05:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát fogalmam sincs. Nyilván ehhez a konkrét emberrel kéne találkozni.

Az a baj, hogy ezt a tesztet viszonylag könnyű abuzálni. Egyszerűen úgy töltöd ki, amilyen szerinted vagy. Így pl egy elvileg infp férfi esetén az intp ugyanúgy kijöhet, mert mondjuk kevésbé valószínű hogy bevallja, hogy őt bizony az érzelmei irányítják egy vitában. Ahhoz hogy ez a teszt működjön tökéletes önreflexió kéne,ami valszeg nincs mindenkinek, sőt. Egyes dimenziók meg változnak, én pl. az intro- és extrovertáltságot váltogatom aszerint h milyen élethelyzetben vagyok.

Nem véletlenül mondják erre a tesztre, hogy érdekes, fun, kb mint a horoszkópok, de nem érdemes neki nagy jelentőséget tulajdonítani.

2015. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezerből kb. egy lány gondolkodott el valaha azon, hogy bejön-e neki az INTP típus. A legtöbben nem is ismerik ezeket.
2015. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ugyanolyanok mint a női intp-k akkor "MENEKÜLJ!!!"


Amúgy egy ientépével nem fogsz semmilyen kapcsolatba kerülni csak ha ő akarja. ugynígy repülsz is mikor ő éppen úgy gondolja.

2015. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én INTJ vagyok.


Párkapcsolatban az INTP-hez egyes típusok hogy illenek:

a legjobb párosítás: ENTP, INTP, INTJ

még működhető párkapcsolat: ESTJ, ISTJ, ESTP, ENTJ, ENFJ, INFJ, ENFP, INFP

kerülendő típusok egy párkapcsolatban: ESFJ, ISFJ, ISTP, ESFP, ISFP


Hmm nem találkoztam sok INTP-vel ("Építészek"), nem tudom :D

Szerintem így leírás alapján teljesen jó...


20/L

2015. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy ha általánosságban nézzük, nem vagyunk belsőre a legszimpatikusabbak. Nem a leírás, inkább a személyes szituációk szempontjából gondolom ezt. :D Persze, ha a speciális eseteket helyezzük előtérbe, biztos, hogy van olyan lány, aki pont az intp személyiségre gerjed. :)
2015. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Intp vagyok, a párom is az. Annak ellenére, hogy nagyon sok a közös vonásunk, nem érzem úgy, hogy ez a négy betű határozna meg minket. Egyszerűen nem lehet minden személyiségvonást így összesítni, túl sok az egyéb faktor, ami meghatározza az igazi személyiséget. Szerintem az, hogy valaki intp, nem jelenti azt, hogy nem jár emberek közé, nem képes kommunikálni, hanem csak annyit, hogy ritkábban van rá szüksége és hogy a személyes, számára fontos dolgokat csak nagyon válogatott emberekkel képes megosztani, ha egyáltalán képes...
2015. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen egy INTP? Bocs, nem vagyok otthon ezekben a besorolásokban. Anno megcsináltam egy ilyen tesztet, de valójában egyikbe sem vagyok bekategorizálható egyértelműen, tehát én ezek alapján nem is létezem. :-)
2015. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
INTJ vagyok, teljesen tök mindegy. Nem a személyiségtípusába, hanem az emberbe szeretek bele. Ennyi az egész, 4 betűtől nem lesz vonzóbb számomra senki. Majd ha bebizonyítja a viselkedésével, hogy érdemes mellette kitartani, akkor lesz az. Bár én talán jobban kedvelem az F-eket, azért egy INTP-t is megismernék egyszer.
2015. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8!


Ha 4 betűtől nem lesz vonzóbb számodra senki, akkor miért kedveled jobban az F-eket, és miért ismernél meg egy INTP-t is egyszer? :D

2015. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert alapból tetszenek, amilyenek. Nem pedig kitöltetem velük a tesztet, aztán ha kijött az F, akkor rájuk ugrom.
2015. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!