Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Közülük melyik pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Közülük melyik pasit választanátok? Kivel jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Természetesen csak elméleti a kérdés. :-)

Tegyük fel, hogy a világon az összes férfi kihalt, kivéve ők. Összejöhetnétek akármelyikkel. Melyiket választanátok, és MIÉRT? Bejövős egyáltalán valamelyik?


1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]



2015. okt. 18. 21:40
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Mindegyiket helyesnek tartom. Ha önmagában csak a külsőt nézném, akkor egyértelműen az elsőt választanám. Egyszerűen ez az arcberendezés tetszik a legjobban. Szeretem a borostát/szakállat, a sötét hajszínt, illetve a kék szemet.


Viszont nem tudok elvonatkoztatni a színészek filmjeitől és én a 3.ba vagyok totálisan belezúgva. :) Tudom, hogy nem ő a leghelyesebb közülük, de mégis ő lenne a választottam. :)


A személyiségükről pedig nem tudok sokat mondani, hiszen nem ismerem őket, így a külső és a filmjeik alapján ítéltem.

2015. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:

A 3. kivételével akármelyik.


A 4. és 6. (és persze, különösen a 6.) kifejezetten igen, de csak mert nagy rajongója vagyok a Star Trek filmeknek :)

2015. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:

Ejj, ez egyszerű. 2. és 5., hát Jensen és Jared,ugyan melyik nő utasítaná vissza őket, miután a személyiségükkel is tisztában van? :D


(illetve hiányolom Mishát, a trióból őt kedvelem a legjobban, és valljuk be, ő az egyik legjobb ember a világon)

2015. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem kell Jared, megtarthatod, 13. :D
2015. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
meg is tartom akkor ;)
2015. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

csak a #13 kedvéért ő is bekerül a listára:


8. [link]

2015. okt. 18. 22:01
 17/44 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm! :DD ha a világon bárkit választhatnék, hogy a párom legyen, ő lenne az. Hihetetlen egy ember, egyszerűen imádom. :D
2015. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Jared alapesetben nekem sem jön be túlzottan :D Habár a választott képen annyira nem rossz.
2015. okt. 18. 22:02
 19/44 anonim ***** válasza:
Miért kék szemű az összes?
2015. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Nekem ő is nagyon. Én inkább Jensenért nem rajongok, ha hármójukból kell választani. :D
2015. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!