Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/pasik, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/pasik, nektek mennyire jön be egy ajakpiercing (alsó ajkon egyszerű, vékony fémkarika) egy csajon, ha amúgy jól áll neki?

Figyelt kérdés
Ilyen piercingen gondolkodom, 1 ilyen kilpszszerűséget fel is próbáltam és a bnőim szerint tök jól állt, de nem tudom, h a srácok mit reagálnak egy ilyenre. Kinek jön ez be közületek? kort is lécci:) köszii----csajok is írhatnak, akiknek van, h náluk mit reagáltak a fiúk erre
2010. márc. 16. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jön be a pirszing...

Viszont a köldök abszolút nyerő!!! De az arcotokat minek elrontani ezzel a sok fémszarral. És tényleg az van már, hogy minden 2. csajnak ott figyel az arcába valami százas szög vagy egy lemezfelni vagy egyéb cucc.

2010. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hogy mennyire nem érdekel, hogy kinek jön be, és kinek nem. Nem ettől lesz valaki szép, vagy randa. Ha valaki szép, és jól áll neki egy ékszer a szájában, szép marad. Ha eleve kegyetlenronda volt, akkor egy karika már nem ront helyzeten. Helyből, ha azért csináltatnád, mert "hogy a fiúk mit fognak szólni", hát szerintem felejtsd el. macera,idő, mire rendbejön stb. És persze tudni kell viselni is, meg kell egy stílus is...

Idestova 4 éve van a számban (is) ékszer..volt kistüske, többcentis tüske, patkó, karika... volt akinek tetszett, valakit nem érdekelte, valakinek meg nem jött be. konkrétan negatívumot emiatt nem kaptam, csak annyit, hogy milyen poén vele játszani(mármint másnak)...

19L

2010. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ja +1: a köldökpiercing már 8 éve is trendicsajosnak számított...
2010. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!