Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ehhez a szituációhoz?

Figyelt kérdés
Inkább olyan lányok véleményére vagyok kíváncsi, akik már több éve párkapcsolatban élnek. Ha egy ismerősötök szerelmes levelet adna át nektek, ami tökéletesen meg van fogalmazva, és semmi mást nem takar a levél, csupán Téged Istenít, mit gondolnál? Elmondanád a barátodnak? Megdobogtatná a szíved?
2010. márc. 15. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

nem érdekelne ha boldog párkapcsolatban vagyok

barátomnak nemhsizem hogy megmutatnám, eltenném, nem foglalkoznék vele

ha megismtlődne akkor megmutatnám neki. 20L

2010. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én inkább a szemedbe mondanám nem a barátod háta mögött csinálnám ezt sunyi módon. :S

De ez én vagyok.


FIÚÚÚÚ

2010. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igaz. én se mutatnám meg a páromnak de nem azért mert titkolni akarom élőte hanem mert minden hülyével nem fárasztanám!
2010. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megmutatnám neki, közölném vele hogy semmit nem jelent nekem az illető(ha boldog párkapcsolat, akkor mért dobbanna meg a szívem más levelén?)
2010. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, hogy a szimpátia kölcsönös, és a lány is utalt már a dologra. Épp ezért mondtam, hogy jobb lenne, ha olyanok írnának akik már több évs kapcsolatban vannak. Nyilván, aki még csak pár hónapja, vagy max. 1,5 éve van gyütt a párjával, az nem érezheti át ezt a dolgot.
2010. márc. 15. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
6 Éve vagyok együtt a most már vőlegényemmel, és biztos h nem dobogtatná meg a szívem, de nem mondanám meg neki, h ne pöccenjen be vélelenül sem.
2010. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Akár meg is dobogtathatja szerintem anélkül, hogy bármilyen érzelmet táplálnál a másik iránt. Most nem azért, de kinek nem esnek jól a dicsérő szavak? Szerintem mindenkinek. Nem mutatnám meg, azt a levelet én kaptam, valakitől, aki szeret engem. Ettől én még nem csaltam meg, nem tettem semmit, nem ártottam a kapcsolatnak és nem vagyok olyan szemét, hogy valaki bevallja nekem az érzelmeit én meg megmutassam másnak, még ha a párom is az a másik.
2010. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!