Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok hozzá, ha az új barátnőtök nagyon tüzes lenne?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss kapcsolat, de mióta járunk egyre vadabbul alakulnak a dolgaink. Nem tehetek róla, de ha kedvelek/szeretek egy fiút, akkor kicsit vad vagyok szexuálisan :) Jól csókolok állítólag, francia nélkül el sem tudok képzelni egy csókot, közben jár a kezem, megmarkolom a pasi fenekét, magamra/közelebb húzom stb...

Persze nem nyilvánosan, egy tér közepén, de ha kettesben maradok az adott sráccal akkor bárhol :) Az ágyban meg szeretek felül lenni, mert több akkor a mozgásterem.

Az új barátom egy kicsit nehezebben veszi fel a fonalat - utána persze próbálkozik ő is - de érdekelne hogy ez a szenvedélyesség szexi vagy inkább ijesztő tulajdonság szerintetek?


2015. okt. 7. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon bírom az ilyen tüzes nőket, ha hűségesek, és máshol nem csiholnak tüzet. :) Konkrétan úgy kikormolnálak, ha a partnered lennék, hogy transzba esnél. De azért hagyd érvényesülni a barátodat, ha túl vehemens vagy, nem fogja tudni magát férfinak érezni.
2015. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nálam alap, hogy egyszerre csak egy pasi, nagyon hűséges típus vagyok. De arra az egy pasira aztán minden szexuális energiát rázúdítok :)
2015. okt. 7. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
uhh nagyon jók az ilyen nők a kedvenceim, durva h mostani csajom is ilyen én is és imádja a 21/5 öst
2015. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
49%
Raknék rá egy nyakörvet és cuki cicát varázsolnék belőle.
2015. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az a 21/5 ?
2015. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én is kedvelem az ilyen nőket, de ahogy írta már fentebb valaki, némi mozgásteret hagyj a barátodnak is :)

A 21/5-ös választ adó pedig csak fontosnak vélte leírni a GYK-s átlag pénisz méretet, így most már menő, és hatalmas kan.

2015. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
A szenvedélyes jó , érzem , hogy kellek neki !
2015. okt. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

>Persze nem nyilvánosan, egy tér közepén


Ha még ezt is hozzáteszed, akkor tuti tipp vagy. Nyilvánosan még izgibb.


>szeretek felül lenni, mert több akkor a mozgásterem.


Ezt természetesen nem hagynám mindig :)


Összességében ez maximálisan pozitív tulajdonság, nincs annál rosszabb, amikor egy nő passzív az ágyban.

2015. okt. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!