Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék össze az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze az egyik haverommal?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy belém szeressen? Azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, hogyan érhetném el hogy meggondolja magát? Volt már, hogy csókolóztunk meg pettingeltünk is egyszer. Szeretem ezt a fiút, meghalok ha nem lehet az enyém. 17/L
2010. márc. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez fejben dől el, akarattal nem tudod befolyásolni. Ha kijelentette, vsz így van és ha odaadod magad anélkül, h járnátok, csak mégjobban elvágod magadtól.

Kivételek persze vannak, de..:S:)

2010. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet csak azért nem akar mert azt hiszi h te se akarsz. :)
2010. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hahh velem kb ugyanez volt a helyzet... van egy sárc akibe kb3,5 évig szerelmes voltam, jópárszor smároltunk már...de nem akart tőlem semmi többet... úgyhogy inkább kiszerettem belőle. nem könnyű, még most is tart ez a folyamat...de csak te szenvedsz azzal, ha nem lépsz tovább. 16/L
2010. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen szituációban, csak annyi különbséggel, hogy én vagyok a fiú és belém volt szerelmes a lány haverom. Amit tanácsolni tudok(nálam célt ért), hogy légy hűvös és rideg vele, de attól még haverok vagytok, de valahogy tűnj elérhetetlenek számára. Ez annyira megőrjített, hogy még a végén én loholtam a kisasszony után. Szóval viszonyulj hozzá másképp(látszólag) érzelmileg és tekintettel a pettingre és csókra valószínű a siker.

26/F

2010. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
beszélgess vele..és amikor csönd van jöhet a francia csók:)
2010. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most ő viszonyul hozzám ridegen. Tegyem én is ezt? Ne keressem, majd keres ő?

Nálunk is kb az van, hogy én vagyok belé szerelmes. De mindenkinek azt mondja, hogy csak haverkodni akar.

2010. márc. 16. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Kamuzik. Akivel haverkodni akarok azzal se nem smárolok se nem hóka-mókázok. Szóval ne keresed és látszólag ne érdekeljen az, hogy ő rideg veled szemben. Ez részéről csak "álca" azért, hogy fuss utána. Ne tedd!!! Légy kimért és távolságtartó és majd ő fut te utánad. Saját bőrömön tapasztaltam és nagyon magába bolondított a csaj a viselkedésével, hisze elérte, hogy a szememben ő sokkal több legyen mint más lányok.

26/F

2010. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

26/F vagyok ismét.

Bizonytalanítsd el, mert nagyon nyeregben érzi magát.

Tudja, hogy odáig vagy érte és játszhatja a "macsót".

Szóval ugraszd ki a nyulat a bokorból:)))

2010. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszi! :) Remélem bejön. :))
2010. márc. 16. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!