Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha önbizalom hiányom van? :/

Figyelt kérdés
Sokan dícsérnek, hogy szép vagyok stb, de nem tudom elfogadni... sokszor megismétlődik az a szituáció, hogy van egy helyes-aranyos srác, irnék neki levelet, aztán meggondolom magam és inkább nem. Viszont mikor visszahallom, hogy valaki másnak írt, hogy bejön neki stb, nekem valamiért rosszól esik és visszagondolok arra, mekkora égés lett volna pont akkor írni neki..-.- már magamsem tudom mit érzek vagy higyek, valószínű a korral jár. 15/L . Értelmes válaszokat szeretnék kapni ha nem nagy gond =/ előre is köszönöm.
2010. márc. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korral jár, nyugodj meg :)

Én 18 vagyok, de a mai napig nem tudom rendesen fogadni a bókokat. Szerencsére barátom edz és rengetegszer mondja, hogy gyönyörű meg csinos vagyok, úgyhogy szerezz be egy pasit, ő majd felturbózza az önbizalmad!:)

2010. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb, mint amikor a lányok el vannak szálva maguktól. Az az igazán gáz szerintem.

Ez egyébként nem önbizalomhiány, félsz a csalódásoktól, pedig az élet szerves része.

2010. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, igazatokvan, télleg köszi ^^.

2010. márc. 13. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írták sokkal jobb egy szerény csaj, mint egy öntelt ribanc. Nekem kifejezetten tetszik ez a hozzáállás.
2010. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal aranyosabb egy szerényebb lány, mint egy beképzelt, önmagától elszált partyp*csa :)


16/F

2010. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

**{mivelhogy az utóbbira az aranyos jelző nem igazán illik amúgysem{, inkább olyan, amit most nem írnék ide, tiszteletben tartván a trágár kifejezéseket szűrő funkcióját az oldalnak :D}}

Na, a lényeg, hogy szerintem is normális, nyugodj meg :)


16/F

2010. márc. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi =D
2010. márc. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!