Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltaszitom magamtól a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltaszitom magamtól a szerelmet, miért?

Figyelt kérdés
Sokáig voltam egyedül, ez lehet oka? Barátommal is úgy viselkedek, hidegen, az utóbbi napokban. Egyszerűen ellököm mint amikor két azonos pólusú mágnest közelitenek egymáshoz, ilyen taszitó érzés van bennem. És egyszerre félek is elvesziteni őt.
2015. szept. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert félsz, hogy sérülni fogsz, vagy már sérültél is.
2015. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sérültem igen.
2015. szept. 4. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Szivből és teljesen megnyiltam meg anno az akkori barátomnak, sebezhető lettem és nem lett jó vége az egésznek sajnos, nem volt hibás csak úgy alakult.
2015. szept. 4. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is így viselkedsz el fogod veszíteni a mostani barátodat is, próbálj normálisan reagálni, ha kedves veled és a kedvedet keresi ne viselkedj hűvösen mert nem fogja érteni mi a baj. Ha igazán szeretnéd, ez nem lenne nehéz, inkább csak ragaszkodsz hozzá, hogy legyen melletted valaki.
2015. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!