Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem fura 1ev utan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura 1ev utan? Mit reagaltatok volna?

Figyelt kérdés

Párommal êa nehany haverjaval voltunk tegnap motoros turan.

Kajaltunk,plusz a cukraszdaban az en penzemmel fizetett a parom es meghivta fagyizni a havert...nos en ezzel ugy voltam,hogy az en penzembol ne hivogassa a havert... Es lapbol is mindent felesbe fizetunk a megismerkedesunk ota


Otthon mondtam is ezt neki,azt mondta nem szereti a forintoskodast. Na mindegy ezt elrendeztuk es beszol,hogy

,,ennyiberovel a motors benzipenzet is felezhetnenk,,


Hat azt hittem eldobom az agyam.

Eddig kerdeztem,sosem engedte hogy adjak bele.

Nagy sportmotorja van,telik mindenre,uj buko,ruha stb es a tankolast akarja felezni?


1eve vagyunk egyutt,most akarja lehuzni ezt rolam???


Alapbol nem fair,mivel az exenek O maga vette meg a motoros felszerelest.

En viszont sajat magamnak vettem mindent,holitt az O hobbija,nem az enyem.

Es meg szalljak be a havi1-2alkalmas komoly 5-6ezres tankolasba???


2015. aug. 16. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Latom nem hallgatsz ram, de nagyon meg fogod szivni. Te tudod. 8as voltam.
2015. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal lapátra tenném, nem elég, hogy ingyen szexelsz vele de még a kollégája fagyiját is fizeted. Mi lesz a következő lépés, ki kell elégítened az egész motoros csapatot és még a piát is neked kell állnod?
2015. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
éN fél év után ugy voltam a párommal hogy egyszer én egyszer ő fizetett , és nagyon jól meg vagyunk .Igen és pl szórakozohelyen van hogy én kérem a piát és oda szól hogy kérjek a haverjának is és az én pénzemből kérem és nem sértődők meg azon ha nekem kell fizetni mer ez a normális ..De te foglalkozz azzal hogy véletlenül neked kell kifizetni valamit . És várd el hogy a pasi el tartson .. mert az a menő ...
2015. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, de sokan el vannak tévedve és a kérdező lánynak igaza volt ebben. Fickóként mondom és szintén nem vagyok forintoskodó.
2023. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!