Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak nekem fura 1ev utan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura 1ev utan? Mit reagaltatok volna?

Figyelt kérdés

Párommal êa nehany haverjaval voltunk tegnap motoros turan.

Kajaltunk,plusz a cukraszdaban az en penzemmel fizetett a parom es meghivta fagyizni a havert...nos en ezzel ugy voltam,hogy az en penzembol ne hivogassa a havert... Es lapbol is mindent felesbe fizetunk a megismerkedesunk ota


Otthon mondtam is ezt neki,azt mondta nem szereti a forintoskodast. Na mindegy ezt elrendeztuk es beszol,hogy

,,ennyiberovel a motors benzipenzet is felezhetnenk,,


Hat azt hittem eldobom az agyam.

Eddig kerdeztem,sosem engedte hogy adjak bele.

Nagy sportmotorja van,telik mindenre,uj buko,ruha stb es a tankolast akarja felezni?


1eve vagyunk egyutt,most akarja lehuzni ezt rolam???


Alapbol nem fair,mivel az exenek O maga vette meg a motoros felszerelest.

En viszont sajat magamnak vettem mindent,holitt az O hobbija,nem az enyem.

Es meg szalljak be a havi1-2alkalmas komoly 5-6ezres tankolasba???


2015. aug. 16. 12:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Perszr,elkiserem, de edyedul megy inkabb ide.oda.


Eddig kerdeztem,nem kellett neki a penz...mostmeg kell?


Amuhy sokkal jobban keres nalam. Majdnem 2x annyi a fizuja mint nekem

2015. aug. 16. 12:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdődtek a filléres viták, ki fizeti a fagyit, ki a benzint, akkor ott már baj van a kapcsolattal. Ez csak a jéghegy csúcsa.
2015. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Meg mi az,, hogy. ,,NEM SZERETEM EZT A FORINTOSKODAST,, ???


AZ ÈN penzembol majd ÈN dontom el,hogy kit hivok meg barmire.


Nehogymar az O kollegajanak EN fizessek ezt.azt.



Mobdom rohadt jol keres,plusz mellekallasai is vannak es ilyen spúr

De mièrt??


Anno elmentunk valahova O fizetett.

Oke nemkell mindig a pasinak fizetnie,de ez mostanra el.ult.

Mindig felezunk... O nagyon nagyon ritkan hiv meg barmire.

2015. aug. 16. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
a kolégája 2 gombóc fagyija max. 500 forint lehetett, nő vagyok és én sem szeretem a forintoskodást.
2015. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Milyen jó hogy pár gombóc fagyi miatt veszekedsz. Biztos már nagyon állóvízben érzed magad.
2015. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én meg forintoskodok.

Mert azzal semmi bajom,ha pl. Megkerdezi hogy,, fizetsz Te?,,

De az zavar,hogy meghivja a havert ès az èn pénzembol fizet.


Erre van az a mondás hogy a sajat f...val verje a csalant,ne az enyemmel.


Meg ugy konnyu bokezunek lenni a haverok elott,hogy a csajom penzet koltom.


Na engem ez a resze zavat

2015. aug. 16. 13:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyeneken veszekedtek akkor ott már rég baj van. Én 20 éves vagyok a barátom csak 18 én dolgozok és kb. eltartom ő meg diákmelózik és negyed annyit sem keres mint én, mégsem veszünk össze soha a pénz miatt. Az egészet közösnek tekintjük és közösen döntünk róla hogy mire költjük. Nektek is így kéne. Amíg úgy vagytok vele, hogy én pénzem meg te pénzed addig ez állandó vita forrása lesz.
2015. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most meg idoben szabadulj meg egy ilyen zsugori, fosveny alaktol, apam ugyanilyen, anyam most valik tole sok sok evnyi szenvedes utan... Nem valtoznak meg az ilyen embereksoha hidd el! Ferfikent mondom hogy teljesen igazad van... Most lepj ki ebbol, ha jot akarsz, amig nem keso, kulonben pocsek egy eleted lesz, az tuti!
2015. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy alternatív világ, ahol a nő pénzén él a pasi?

Mi történik? :D

2015. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Meg ugye a koltekezeshez hozzatartozott hogy vettunk itokakat vagy 3x, ittunk kavet napkozben, plusz ugye ebedeltunk is, MINDEZT AZ EN PENZEMBOL, amivel uvye O fizetett.. Hmmmmm...

ES MEG EN VAGYOK A FORINTB...SZO HOGY IGENIS NEM VAGYOK HAJLANDO MINDENT EN FIZETNI


Hazaerve elszamoltam vele,feleztunk, es igenis kozoltem vele hogy a benzint NEM fizetem a felet sem

2015. aug. 16. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!