Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imadjak a nok, megse volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imadjak a nok, megse volt mar 4 eve baratnoje; mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egyre tobb 30-as ferfinel vettem eszre. Jol neznek ki, fiatalosak, jololtozottek, jokpeuek, jo testuek, de megsincs senkijuk evek ota. A csajok szinte rajuk telepednek.
2015. aug. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ez az ellentét? Most rájuk telepednek vagy 4 éve nincs senkije? Azért ez nem ugyanaz...
2015. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, pedig nekem sem kell a kulsom miatt elbujnom es az eletem is rendezett. Egyszeruen mar annyit csalodtam, hogy nem kivanom mar a bonyodalmakat (2x elvaltam mar!)


Amugy ettol ugyan ugy haverkodom lanyokkal, kalandok is vannak az eletemben, de nem kotom mar le magam senkihez.


49/F.

2015. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnének, nem tudnak elköteleződni vmi miatt. Gyerekkori hiányok, fél a komoly kapcsolattól, gyerekvállalástól, sok párkapcsolati kudarc, de lehet trend is, laza, könnyed élet kötelességek nélkül.
2015. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet.

pl.:

- a saját neméhez vonzódik (ismerek olyat, akiről nem mondanád meg ránézésre)

- pap, szerzetes, vagy annak készül, csak nem reverendában mászkál az utcán (aki a mi lakótelepünkön pap, ő pl. eredeti szakmáját tekintve építész, dolgozott is benne egy ideig, aztán később döntött a papi hivatás mellett)

- sokat csalódott

- karrierista, és nem fér bele egy párkapcsolat, család az életébe (lehet, hogy csak időszakosan)

- olyan az életmódja, munkája, ami mellett nem nagyon tud ismerkedni, esetleg beteg hozzátartozóját tartja el, gondozza munka mellett

- nem is akar kapcsolatot egyáltalán, mert mások a céljai

- olyan betegsége van, amivel nem akar mást terhelni (pl. nemzésképtelen, vagy valami örökletes betegség, ami kifelé nem biztos, hogy látszik, anyukámnak fiatal korában volt egy ilyen ismerőse, ő nyíltan megmondta, hogy beteg, így született, és nem akarja továbbadni, így inkább nem is akar kapcsolatot, eléldegél egyedül)

- vagy egyszerűen csak nem találta meg az igazit azok között, akiket eddig megismert (egy férfinek is lehet fontos a szerelem, az meg nem működik bárkivel)

2015. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek 1x sem voltak nosek.

A ratelepedes alatt azt ertsetek, hogy a csajok mennek oda a pasikhoz, produkaljak magukat, kacerkodnak...

2015. aug. 10. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek vagytok.
2015. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!