Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy lánnyal sem tudok együtt aludni, egy ágyban?

Figyelt kérdés

Szóval most van a 3. barátnőm de vele sem megy, zavar hogy együtt alszunk el, akár szex után akár csak simán, megszoktam, hogy kapcsolgatom a tv-t, forgolódok, azt nézek amit akarok, ha finganom kell az sem gond.

1-2 éjszakánál többet egy lánnyal sem bírtam így.


2015. júl. 31. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyet. Max ringasd őket gyorsan álomba aztán utána csinálsz amit akarsz :)
2015. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A parom is forgolodik, tv-n alszik el.. Vagy en kapcsolom ki, vagy az idozito. Ha nagyon pukiznia kell, akkor meg csinalja. Na bumm. En meg forgolodok sokat..soha nem szolt erte, plane hogy pillanatok alatt bealszik.
2015. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Hozzá kell szokni, ennyi a titka, nincs rá jó módszer. Először nekem is furcsa volt, de szépen lassan megszoktam, hogy nem egyedül vagyok az ágyban.

"ha finganom kell az sem gond" Miért, mikor gond? :D Jó, nem akarlak arra buzdítani, hogy füstöld ki az ágyból, de egy idő után ez is természetes lesz.

2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Fura. De érthető. Ahány ember...mondjuk én úgy vagyok vele, hogy imádok együtt összegubancolódva félálomba merülni a nővel úgy, hogy a feje a mellkasomon van, vagy a vállamra hajtva, a lába meg átdobva az én lábamon. Aztán, amikor kezdünk nagyon elálmosodni, akkor van elfordulás a másiktól. :D
2015. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
En se tudtam, egeszen a mostani baratnomig. Osszebujva alszunk egesz ejszaka, es tok kenyelmes. Az exeimmel keptelen votam, zavartak. Ha fingani kell, fingok, nem tudom udvariassagbol leallitani a belmukodesemet.
2015. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Gondolj bele, azoknak a srácoknak milyen szar lehet erre átszokni, akik 28-30 évesen jönnek össze életükben először egy nővel, előtte soha senkijük nem volt. Komolyan, néha azon szoktam ledöbbenni, hogy a csajok olyan természetesnek veszik a hozzájuk való alkalmazkodást...
2015. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Erről nem illik beszélni, de nem véletlen találták ki a külön ágy vagy külön hálószoba intézményét, régi hagyomány ez.


Egyrészt pihentetőbb, mert mindenki úgy alszik ahogy szeretne: tv mellett, teljes csöndben,kis fénynél,sötétségben,másrészt a horkolás rugdosás,takarólevétel nem zavarja a másikat.

2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szex után bújjatok össze kicsit, várd meg, míg bealszik aztán lehet halkan tévézni ;)

A fingás meg csak nem ügy, ha már együtt vagytok...Normális emésztésnél azért ez egy elviselhető dolog szerintem.

2015. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például annyira éberen alszom, hogy soha senki közvetlen közelében nem tudok pihentetően aludni. Nyáron már arra is felkelek, ha fújja a szél a függönyt a nyitott ablaknál, vagy ha valaki elmegy az ajtóm előtt. Rossz beidegződés, de nem tudok vele mit kezdeni.
2015. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért döntöttünk a 180 cm széles ágy mellett, amikor választattunk volna 160 cm széleset is (+ külön takarók vannak)... Ha épp "le vagyunk szakadva" a másikról, azt sem veszem észre, hogy egyáltalán van még valaki rajtam kívül az ágyban.
2015. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!