Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Istenhívő, mélyen vallásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenhívő, mélyen vallásos, kereaztény lányok hogy magyarázzák meg, ha könnyűvérűek?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár egy ateistát nem érdekli, egy buddhista még meg is tudja magyarázni, hogy ez jó, másoknak is, de például egy katolikus keresztény lány hogy magyarázza meg viselkedését?
2015. júl. 30. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Talán, szeresd felebarátodat. :)
2015. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Találkoztam ilyennel, megmagyarázta...

Szerintem többet járt gyónni, mint 100 ember összesen.

Mondjuk természeti adottságainak köszönhetően nem tudom, hogy jutott eszébe ez a vallásosság, bár gondolom akkor még nem úgy nézett ki. Kibabrált vele a saját teste, na.

2015. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szigoru katolikus neveltetesben reszesult lanyok inkabb nem teszik. Hiaba szeretne, kivanna, nem lesz konnyuveru sosem, mert a lelkiismerete nem engedi. Ismerek egy ilyen lanyt. Sokat beszelgettunk errol.
2015. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!