Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy egyedül vagyok egy világ ellen. Nincs, aki megértsen, vagy nagyon kevesen, de ők nem szállhatnak szembe több tucat emberrel. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szeretem a lányt, de ő nem ért, nagyon bizonytalan fajta. Mindenki befolyásolja, és néhány ismerősöm is az ő pártját fogja, mármint, adja alá a lovat, hogy igen, én nem vagyok normális, alázzon csak nyugodtan, stb.

Nekem mindennél többet ér ez a lány, nem érti meg, hogy mennyit, és meghalok. Hogy bizonyítsak Neki bármit is, ha mindenki ellenem van az ismerősei közül?


2010. márc. 5. 20:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen ismerősöm, bár ott az volt hogy nem szállt le a csajról ismerősöm. Szakítás után 2 hónappal is még visszakart menni hozzá. A kapcsolatuk alatt is sok konfliktus volt, amit mind a csaj okozott. Én megmondtam ismerősömnek hogy ezek után még kell neki akkor én is hülyének nézem. Ha nem akar tőled semmit, és a többiek is megaláznak, akkor szedd már össze magad!!! Legyen már valami büszkeséged! Szard le őket nagyból, keress egy sokkal jobb csajt, változz meg aztán őket alázd meg és nézd le őket!!! Én nem hagynám hogy bárki ilyet csináljon velem.


kezdet voltam.

2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De épp az, a becsületem akarom megvédeni.
2010. márc. 5. 21:06
 13/21 anonim ***** válasza:

Csak akkor jösz rá, hogy mennyit ér valami, ha elveszíted.


Magyarul hagyd őket a p.csába.

2010. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ha szárazra kimossák az agyát, akkor elfelejti könnyen.
2010. márc. 5. 21:44
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a többiekkel. Csak az számít amit ő gondol rólad nem? Ha ő sem tart normálisnak akkor hagyd a fenébe. Csak magadat kínzod.
2010. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ő nem tart már normálisnak, hülyének tart. De nem tartott annak régebben, sőt. De egyszerűen bemesélték Neki. És én úgy érzem, ennyi hónap bizonyítás után meg fogok törni.
2010. márc. 5. 22:19
 17/21 anonim ***** válasza:
JAjj... Ilyenkor én elfelejteném örökre és az ellenségeimmé tenném őket! Nekem ha bajom van, direkt hergelem magam, és tűzök le edzeni, kiadhatom minden dühömet, erősödök is, és ku*va jó érzés. Mondom te is mérgeld fel magad, szard le őket, amúgy főleg a csajt, ha mások hatására tudott változni veled szemben. Ilyen nő miatt nem érdemelsz bánatot!!
2010. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 shelli válasza:
Ha valaki befolyásolható az az is marad! Abból jo kadcsi ugyse lesz. Ami nem baj mert meg sem érdemel!
2010. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
De az igazságtalanságot mindennél jobban rühellem. Ha bemocskolják a nevem. Gyűlölöm, ha azt mondják rólam, ami nem vagyok. De ezt még lesz*rnám. De hogy pont azt a lányt forgassák be ellenem, akit a legjobban szeretek. Az már több a soknál.
2010. márc. 5. 22:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Felejtsd el mondom, légy erős, és utána majd te nézed le őket.


kezdet voltam.

2010. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!