Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért távolódik el tőlem ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolódik el tőlem ennyire?

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok, és van egy lány akinek bevallottam hogy szeretem, és ő elmondta hogy ő is szeret, meg minden. De észrevettem hogy kevesebbet beszél velem, észre nem vesz, pedig tényleg tök kedvesen beszél velem, mint azelőtt. Csak kevesebbet. (Ő igazából amerikai, én magyar vagyok, de tudok angolul. Magyarországon él) Ő 23, én 19 vagyok. És tudom hogy egy kicsit összevissza lett az egész írva, de még hozzátenném hogy normális hogy féltékenykedem? Van egy legjobb barátnője, és állandóan tök kedvesen, aranyosan, beszélgetnek egymással, és kicsit zavar, mert olyan mintha járnának! :D De tényleg. És sajnálom a hosszú kiegészítést, és várom a NORMÁLIS válaszokat. Köszönöm :)
2010. márc. 4. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs normális válaszom bocsi, csak szurkolok neked!Majd rem kaphatunk képet kettőtökről :$
2010. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy bisexuális és a barátnőjére vagy féltékeny? Nemtom, szerintem ha rád néz aszongya ez b*zi, inkább keresek normálisat...
2010. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1. válaszát, és köszönöm hogy szurkolsz :)

Nem, nem leszbi vagyok hanem biszex, mivel pasiba is voltam már szerelmes, és jártam is már pasival. És azt kívánom hogy legyél csak a bőrömbe...

2010. márc. 4. 12:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy, bocsi nem is tudom hogy értettem-e amit mondtál
2010. márc. 4. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha vagytok annyira jóban, akkor mond el neki, mi bánt, vagy csak kérdezd meg, hogy van-e oka annak, hogy kerül. Ha ennyire azért nem vagytok még jóba, akkor csak próbálj a kedvére tenni, de semmiképp se nyomulj, az kiábrándító. A féltékenykedés meg mindent elront, azt gyorsan felejtsd el, ahhoz túl friss a dolog, hogy féltékenykedhess. Ijesztő lehet neki.
2010. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg,kérdezd meg.
2010. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De az a lány is biszex?Ha biztos vagy benne,akkor beszélj vele őszintén a dolgokról...:)
2010. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Oké,szóval tisztáztátok hogy szeretitek egymást,és ez után semmi reakcio komolyabb kapcsolatra vagy valami?Kérdezz rá hogy hogyan tovább mert te már nem bírod így és hogy mért távolodik el előled mikor te mindent megteszel érte:)
2010. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem vele, és azt mondta hogy a családi problémák miatt.. valahogy nem tudok neki hinni, hisz nagyon jó szülei vannak... lehet hogy csak álarc az egész?=( amúgy igen, ő is biszex
2010. márc. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!