Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan megaláztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megaláztam magamat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok borulva.

Tetszik egy fiú, és mindent megtettem volna érte...nos, nagyon rosszul jártam.

Nem szexuális értelembe, hála az égnek, de nagyon megaláztam magam, olyannyira, hogy félek kimenni az utcára, nem akarok találkozni vele.


Hülye voltam, belátom, de életemben először szerelmes. Nem tudom túltenni magam a történteken. KI mit csinál ilyenkor?


2015. júl. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
De mégis mivel aláztad meg magad?
2015. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én innék egy deci felest. Mit műveltél már?
2015. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne nevessetek ki, de a lényeg, hogy tetszik egy fiú, akinek én is de még nem tudott dönteni az xe meg köztem(az exe háromszor megcsalta de ígérte, hogy megváltozik, csak közben a srác megismert engem).

Mint kiderült, az exe ott dolgozik ahol lakom, és az exével sokkal többet lóg együtt, mint velem.

Ma mentem el előttük, és megláttam őket ketten, erre átrohantam a túloldara, és kaptam a sráctól vicces smseket....meg a csaj is próbált velem még előtte kedvesen poénkodni....elsüllyedtem szégyenemben.

Ez még csak a kezdet.

De a lényeg, hogy valószínűleg hülyére vettek és emberileg nullának érzem magamat.

A csaj felé se kezdeményez meg felém se, és egyből rámírt a srác, hogy mi a helyzet, hogy vagyok...amíg a csajjal volt.

2015. júl. 8. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Ittam, az se segít...
2015. júl. 8. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itt nem akarod részletezni, irj privit! Ennyiböl semmit sem lehet mondani.
2015. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem továbbra sem, de ha csak ennyi, hogy szórakozott veled, te meg komolyan vetted, az nem szörnyű. Ez inkább róluk állítja ki a bizonyítványt, butább kamaszoknak ez talán még vicces, idősebbek esetén azt gyanítanám, hogy szellemileg visszamaradottak.


De más esetben se akard lehozni valakinek a csillagokat, akihez még sok közöd nincs.

2015. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye gyökér volt tömören röviden.
2015. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!