Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szerveztem, mégis a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szerveztem, mégis a csaj miatt jönnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerveztem egy volt osztálytalálkozót.

Mindenki lemondta,(dolgoznak, stb,) kivéve egy csaj. Így úgy nézett ki, ketten megyünk, beülünk valahova iszogatni. Aztán a csaj beszélt két sráccal, skik nekem vagy nem válaszoltak, vagy nemet mondtak, a csajnak meg ugrottak, így 4en leszünk.

Kicsit ezt megalázónak érzem, hiszen a csaj miatt jönnek, én meg akkor majd ott leszek a sarokban...??Ha ketten mentünk volna a csajjal, oké....de csak miatta jönnek a srácok. Hogyan viselkedjek majd?


2015. júl. 2. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le te is.
2015. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet inkább randit kellett volna szervezned. :)
2015. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

megmondanám hogy nem látom őket ott szívesen miután nemet mondtak,és azt is megmondanám hogy viszont hol látnám örömmel őket mégis :)))


a csajt szépen ellenük hangolnám,észrevétlenül,hogy ezek egyébként is mifélék hazudozók mindig is azok voltak,legalja emberek stb.

legalábbis ha elkerülhetetlen lenne a találkozó mindenképp negatív képet kell látnia róluk.


ami csak az miatt lehetne elkerülhetetlen,hogy nem akarnád a lány előtt mutatni hogy te bizony a két srácot elzavartad az anyjába,ez meg csak akkor fontos ha akarsz a lánytól valamit :D



ez végtelenül egyszerű,de mégis kicsit bonyolultnak tűnhet

2015. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát kérdezd meg hogy hárult el az akadály aminek köszönhetően mégis el tudtak jönni.....

ez egy jelenség amúgy csak nem szabad sértődötten reagálni inkább megjátszani a naivat "tudod hogy igazából tudom alapon"

ez arra emlékeztet engem hogy amikor én viccet mondtam akkor elengedték a fülük mellett. amikor 1 hét múlva más mondta ugyanezt a viccet persze hahota,röhögés...én érdeklődni kezdtem hogy 1 hét kellett-e ahhoz hogy leessen a poén amit múlthéten mondtam

2015. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El se mennék,nekem is közbe jönne valami,oldják meg hárman.
2015. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
érdek és álszentség. Erről szól a mai világ, velem is viselkedtek hasonlóan, akikért tűzbe tettek volna a kezem...
2015. júl. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg a csajt, beszéljen a többiekkel is, hátha neki jobban megy a szervezés. :) Ne érezd megalázónak, nem biztos, hogy pont a személyed ellen irányul.

Másik verzió: sok mindenkit utáltak az osztályból, most a csaj elmesélte, hogy ezek nem lesznek ott, így már vonzóbb az ötlet, kisebb bulival.

2015. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!