Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem!? Hosszú! Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem!? Hosszú! Többi lent!

Figyelt kérdés
Májusban lett vége a kapcsolatnak (több mint 7 év után) Elviharzás (telefonban mondja, nem szeret, unalmas és minden idegesíti) (vannak bizonyos okok ami miatt megléphette, de ez csak a régi emailek és elszólások bizonyítják). Email váltás, hajtogatja. Május vége felé hívtam, megint ugyanaz. DE! Ekkor rákérdeztem, hogy a könyveinket mikor cseréljük vissza? Erre azt mondta 2-3 hónap múlva majd bejön apujával és vissza adja. Mindketten otthon lakunk még de ő kapott ide kulcsot.Erről hallgatott, én direkt nem kérdeztem rá. Mai napon írtam, hogy még mindig nem akar-e leülni megbeszélni?(félreértés ne essék, lezárni szeretném)és,hogy kérném vissza a kulcsot meg a könyvet. Erre írta, hogy nincs miről beszélni és majd postán visszaküldi. Írtam,hogy ne küldje postán mert mi van ha elveszik a kulcs és ott van rajta a cím. Írtam,hogy apuja vagy a húga hozza és találkozom velük(ők járnak be pestre) ez ignorálta mire azt írta majd kitalálja. Végül is az lett belőle, hogy majd "akkor szólok ha meg van és hogy kapod meg" jah és h szépen kéri,hogy ne keressem. De 1-2 könyvön meg kulcson mit kell,hogy meglegyen?
2015. jún. 25. 18:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác amúgy!
2015. jún. 25. 18:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogod visszakapni azt már.
2015. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!