Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kinyalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kinyalnátok a pasitok segglyukát szex közben ha megkérne?

Figyelt kérdés
kort írjatok
2010. márc. 2. 08:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

10:55-nek: esküszöm nem akarok kötekedni... :) De! Azt írtad, hogy ennek a dolognak semmi köze biológiailag a szaporodáshoz, ellenben az orális szex már más tészta, mert kell, hogy csússzon minden... Szerintem ez így nem teljesen igaz, mivel pl. a nő izgalmi állapotban azért termel különféle váladékokat, hogy a férfi képes legyen a behatolásra. Az már más, hogy mára fejlődött annyit a szexuális kultúra, hogy a társadalom nagy része elfogadja azt, hogy élvezetesebbé teszi a szeretkezést az orális előjáték és meg is könnyíti az izgalmi+nedvességi állapotot. Régen még ez sem volt ekkora divat, még ma sem fogadja el mindenki, legegyszerűbb példa ez az oldal, ahol rengeteg olyan kérdéssel találkozhatunk, hogy "miért undorodom az orális szextől?" vagy "miért nem tudom rávenni a barátnőmet az orális szexre?" stb.


A következő generációk már természetesen befogadóbbak lesznek "segglyuk nyalás" témában is és hogy én is válaszoljak: én megtenném, sőt, bár megkérne :P ;)

2010. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
@12:20: Sajnos sok ilyen prűd nő van, bár ne lennének.
2010. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Júúj.Ez furán hangzik.

Én nem hiszem hogy megtenném.

Orál tök okés de hogy a segglyukát...

20/L

2010. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én nem az egy kicsit a gusztustalan csoportba sorolnám
2010. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ez miért kérdés,ez a legtermészetesebb dolog,én minden pasimnak kinyaltam a seggét,ha kérte ha nem,és mindegyik élvezte egytől egyig,segglyuk az egyik legérzékenyebb erogén zona.Volt akinek levolt borotválva,volt akinek én borotváltam le,de volt akinek igen szőrös és még hozzá nagyon szőrös,és igen megcsináltam neki is,mert én egy ilyen perverz állat vagyok,nem tudom ki használja erre a dologra a perverz kifejezést,de az gondlom még a tökeit se nyalta a párjának,sőt kérdés hogy egyáltalán leszokta e franciázni,én nyaltam már a jelenlegi páromnak a lábait is,sőt még a honalját is,szőrösen és szőrtelenül is,nekem ezek a dolgok természetesek,amit a párom kér én megteszem,persze ez kölcsönös,nekem naponta szokta a popsimat nyaldosni,izgatni,és igen én is nagyon imádom és van amikor az enyém se teljesen csupasz,de többnyire az szokott lenni max borostás,,,puszi,,,üdv mindenkinek
2011. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem kérném, nem is hagynám.


29F

2012. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Pér ***** válasza:

Kár ezeken a kérdéseken rugózni, bár valamiért mégiscsak föl lett téve.

Én 25 éve vagyok nős ember, 25 éve ugyanaz a nő a feleségem. Egy jól működő házasságban nincs olyan, hogy én ezt nem csinálom, ő meg azt nem csinálja. Nekem az a dolgom, hogy az ő igényet kielégítsem, és fordítva is így van. Nyilván nem várhatok el dolgokat, ha én sem teszek meg mindent, amit ő szeretne.

Nincs ebben semmi perverzitás. Megfelelő higiéniával, odafigyeléssel egymásra, bármi kivitelezhető. Én eléggé "nagy étvágyú" és "nagy fantáziával megáldott" férfi vagyok és koromnál fogva evidens, hogy volt már részem jónéhány olyan szexuális élményben, amit mások (a prüdériájukból fakadva) perverznek tartanak.Sok emberrel beszélgettem is erről és az derült ki, hogy sokan titokban vágynak ilyesféle dolgokra, de nem merik elmondani. Pedig véleményt csak arról mondhatunk, amit kipróbáltunk.

Amikor a gyerek azt mondja egy ételre, hogy nem szeretem. Hiszen meg sem kóstolta. Honnan is tudhatná, hogy nem ízlik neki?

Férfi társaim! Tessék megfürödni tisztességesen és megepróbálni saját magatoknak csak az ujjad hegyével megsimogatni azt a kis "ráncost"! Figyeld csak meg hogy milyen jól érzés. Namost ha ezt a partner nyelve csinálná? Az meg aztán fenomenális. Ahogy Te/én is megcsinálom, mert élvezetet találok benne én is és Ő is.

Eszembe jutott a régi-régi kis sztori:

Orvos válaszol rovat egy újságban.

Férfi olavasó írja, hogy Ő bizony nem nyalná ki a feleségét, (pedig a nő nagyon igényelné) mert hogy "ott" mennyi minden bacilus van, mennyi féle váladék, folyadék távozik, stb.

Mire az orvos:

Uram! Eszébe ne jusson ezek után csókolózni a feleségével, hiszen a száj aztán csak az igazi bacilustanya. Gondoljon bele! Ételmaradék, nyál, fogtömés és végül de nem utolsó sorban azon a nyíláson távozik a hányás, vagy ha megsérül belülről a szájüreg akkor vér. Ugye milyen gusztustalan?

Na? Ugye hogy nem olyan gáz ez az egész? Csak nem mindegy, hogy milyen aspektusból nézzük.

2012. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!