Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti kinyalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti kinyalnátok a pasitok segglyukát szex közben ha megkérne?

Figyelt kérdés
kort írjatok
2010. márc. 2. 08:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Nem,mert nem vagyok perverz.Még az orált sem tennék meg,és neki sem engedném.
2010. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez undorító, nem tenném meg, és én sem engedném soha :S 18/L
2010. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
ki szívnám a szart
2010. márc. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

volt már rá példa (2x),nem kérte,csak ugy jött,fenekét,combját szoktam puszilgatni sokszor

tetszett neki nagyon,nem kell ehhhez melegnek lennie,de mondtam,ha ilyet akar felőlem oké,de szörtelenitsen:D

fürdés után tiszta,miért ne lehetne? ő is szokta néha az enyémet,az nem perverz?

22/L

2010. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyet nem kérnék senkitől, és nem is csinálnám meg punk-tum.

20F

2010. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

Hűha..nem tudom.Az adott pasi és az adott kapcsolat döntené el.Persze egy kiadós szőrtelenítés és alapos mosás az előfeltétel.

23L

2010. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Ő is szokta az enyémet, így előfordult már, hogy én is csináltam neki. Nem kérte mondjuk.


Amúgy nagyon gyűlölöm, ha valaki az mondja valamire, hogy perverz. Semmi értelme nincs.

2010. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 nielindi ***** válasza:
58%
nyalnám, mint a lecsós lábost
2010. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%
Én nem kérnék ilyet, és én sem nyalom neki, pedig nálam tényleg sok dolog belefér. 30F
2010. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
nem mert ez egy perverz gusztustalan dolog valkinek a segg lyukát nyalni akár pasi akár nőnek! a férfiaknál igen érzékeny a golyó és az ánusz közötti rész az más dolog. d asegét nyalni szerime nem nonrmális dolog
2010. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!