Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a fiú barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Kérlek erősítsetek meg benne, soha nem gondoltam volna, hogy az lenne.


Nagy veszekedés volt tegnap itthon így gondoltam lelépek hozzá, ott legalább nyugtom lesz, így átmentem hozzá és megkérdtem hadd aludhassak nála, ú erre igent mondott. Úgy alakult, hogy egymás mellett aludtunk, és.. átölelt éjjel, egész reggelig csak ölelgetett. Reggel csinált nekem reggelit, és azt mondta, nem tudja már az idejét se mikor volt ennyire boldog, én megkérdeztem miért ? Ő meg mondta, mert itt vagyok vele, és számára ez nagyon sokat jelenet.


2015. jún. 21. 11:40
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, nem koptatnám le egyből azzal, hogy legyünk csak barátok.
2015. jún. 21. 12:04
 12/28 anonim ***** válasza:

11: Akkor meg nem is értem, hogy miért írtad ki a kérdést. Bár asszem nekem is problémáim vannak az olvasott szövegértéssel.


Szóval te azt szeretnéd, ha szerelmes lenne beléd? Most olvasom azt a részt, hogy "Kérlek erősítsetek meg benne".


Bocs.

2015. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Igen, örülnék neki. Legalábbis úgy érzem, szeretnék vele lenni minél többet.
2015. jún. 21. 12:12
 14/28 anonim ***** válasza:

13: Akkor nem szóltam. Szerintem igen, tetszel neki. Szóval mondd majd neki, hogy megismételnéd a tegnap estét. :P


Sok sikert.

2015. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
csak hívjam fel most akár, és mondjam meg neki, hogy ma is átmennék hozzá, ha szeretné ő is?
2015. jún. 21. 12:18
 16/28 Interferencia ***** válasza:
Akár. :)
2015. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
felhívtam, azt mondta örülne neki nagyon, ha megint ott lennék vele.
2015. jún. 21. 12:46
 18/28 anonim ***** válasza:
38%
Újabb férfiszív lesz összetörve nemsokára, úgy érzem.
2015. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ez szerelem az őszintébb fajtából.Szerintem szerencsés vagy.
2015. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
egyébként hány évesek vagytok?
2015. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!