Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a fiú barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a fiú barátom?

Figyelt kérdés

Kérlek erősítsetek meg benne, soha nem gondoltam volna, hogy az lenne.


Nagy veszekedés volt tegnap itthon így gondoltam lelépek hozzá, ott legalább nyugtom lesz, így átmentem hozzá és megkérdtem hadd aludhassak nála, ú erre igent mondott. Úgy alakult, hogy egymás mellett aludtunk, és.. átölelt éjjel, egész reggelig csak ölelgetett. Reggel csinált nekem reggelit, és azt mondta, nem tudja már az idejét se mikor volt ennyire boldog, én megkérdeztem miért ? Ő meg mondta, mert itt vagyok vele, és számára ez nagyon sokat jelenet.


2015. jún. 21. 11:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
az. csak kíváncsiságból kérdező, ha be akarta volna rakni, hagytad volna neki? :D
2015. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

nem hagytam volna, csomót bőgtem is.

nem is gondolkoztam ilyenen

2015. jún. 21. 11:45
 3/28 Interferencia ***** válasza:
Könnyen lehet, a fiú-lány barátságokból általában ez lesz.
2015. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
mer? mi? miért sírtál?
2015. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert itthon lehordtak mindennek a szüleim.
2015. jún. 21. 11:48
 6/28 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy igen. Viszont úgy érzem, hogy te meg letámasztottad őt a barátzónába. Igazam van?


Pedig sok fiú inkább csak szexelni akart volna és ha nemet mondasz, kihajított volna a lakásból.

2015. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ő nem is próbálkozott ilyesmivel.
2015. jún. 21. 11:53
 8/28 anonim ***** válasza:
7: Azért írtam, mert ő egy rendes srácnak tűnik. Szóval, barátzónában van a gyerek, vagy sem? Engem ez érdekel. :P
2015. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mit jelent a barátzóna ?


Barátom igen, de ezen kívül ?

2015. jún. 21. 11:59
 10/28 anonim ***** válasza:
9: Hát, úgy értem, hogy ha most ő eléd állna és azt mondaná, hogy legyél a barátnője, mit mondanál neki?
2015. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!