Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők meg tudnának élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők meg tudnának élni férfiak nélkül?

Figyelt kérdés

Mert ugye a nő olyan férfi nélkül, mint a hal bicikli nélkül, meg különben is, ugyanúgy meg tudnak csinálni mindent mint a férfiak-sőt, akár tűsarkúban hátrafelé is. Mi lenne ha hirtelen eltűnne az összes férfi a Földről?

Ezt találtam:


"-Az első alapvető probléma, amivel nőjogi harcosaink az ágyból kikelve szembesülnének, hogy nincs áram. Mivel az erőművek üzemeltetői, a villanyszolgáltatók szakemberei és a hálózati karbantartók között elvétve sem találni nőt, a férfiak leléptével ugrik az elektromosság, és minden, ami arra épült.

-Nincs víz. Felejtsük el a kézmosást, a fürdést, és célszerű lesz visszatérni a pottyantós vécéhez is. Ugyanis a vízműveket is férfiak kezelték.

-Esetleg átruccanhatsz a szomszéd államba, hátha ott nincs ekkora gáz. Ja, hoppá, tömegközlekedés sincs. A mozdonyokat nincs aki elirányítsa, pilóta és navigátorok híján a repülőgépek sem szállnak fel, van viszont rengeteg stewardess, aki elszórakoztat a mozdulatlan gép utasterében. Női buszsofőrt már nem lehetetlen vállalkozás találni. Vagy akár autóba is ülhetsz.

-Feltéve, hogy bevállalod a káoszt, ami az utakon van. Sehol egy rendőr vagy tűzoltó. Progresszív helyeken van már kvótanői mentős, de itt nálunk Mucsán ha bajod esik, jó eséllyel a kórházig sem jutsz el. (Ez még a progresszív helyeken is esélyes lenne.)

-Ha el is jutsz, imádkozz, hogy ne kelljen műteni, merthogy hirtelen komoly orvoshiány is fellépett.

-Egyébként üzemanyag sincs. A fúrókutakon sehol egy lélek. Tankolni sem tudsz, nincs hol, nincs mit.

-Végülis dolgozhatsz otthonról is, fuck the world… villany és víz nélkül. Ó.

- Mivel a telekommunikáció és a számítógépes hálózatok üzemeltetése is férfi szakterület, búcsút mondhatunk a netnek, a telefonvonalaknak, a rádiónak és a tévének is. De nem is baj, úgysincs áram.

-Ahogyan központi fűtés sincs. Azt is a férfiak üzemeltették. Ha valami baj lenne a bojlerrel vagy a klímával (csak így elméletileg, ugyanis még mindig nincs áram), nem lesz aki megszerelje.

-Ha unod magad otthon, leugorhatsz a sarki kávézóba, bár áram, víz és fűtés nélkül igen érdekesen üzemel, ráadásul reménykedjünk, hogy nem botlasz meg útközben az utcákon felhalmozódott szemétben sem, mert nincsenek kukások sem, akik elvinnék.

-Ha már a kávézóba tartasz, pénzt is kéne fölvenni. Hajaj, az automata teljesen üres, nem volt aki teletöltse kápéval. Ja, és amúgy sem működik áram nélkül, höhö. A bankok sem nyitnak ki, nincs biztonsági őr, aki vigyázna rájuk, és a menedzsereknek meg az igazgatótanácsnak is valahogyan nyoma veszett.

-De végső soron nem is igen kell neked pénzt fölvenned, mert úgyse tudnád elkölteni semmire sem, hiszen a termelés teljesen leállt. Nem hogy nincs aki elszállítsa a termékeket A pontból B pontba, vagyis a gyártósorról a vegyesboltba, ahol te megveszed, de az eladásra és szállításra szánt termékek eleve létre sem jönnek, hisz nincs aki legyártsa őket. (Amihez amúgy is áram kéne, ami nincs. A szállításához meg üzemanyag, ami szintén nincs.)

-Azzal se nagyon számolj, hogy mostanában bármi javítva, karbantartva vagy telepítve lesz.


-Mindeközben a férfiak köszönik, jól elvannak erdőn, mezőn, Isten szabad ege alatt."



#nőtársadalom
2015. jún. 4. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Zseniális! :D
2015. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem az egészet.


Ha én nem szeretek valamit, kerülöm.

Pl. a horgászás. Egyszerűen nem csinálom. Nem megyek horgászó weboldalakra, hogy beszóljak a horgászoknak.


Ha valaki ennyire utálja a nőket, miért nem lesz meleg? Nők nélküli élet - erről álmodoznak. Soha nem volt olyan, hogy valamit, amit utáltam, aktívan utáltam.


Ez olyan, mint amikor a meleggyűlölő pasas beírja a google-be, hogy "csókolózó férfiak", hogy tudjon ellenük tüntetni.

2015. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

19:18 gondolom hallottál már arról, hogy az embereknek különbözik a szexuális étvágya. Nos nem hiszem, hogy ehhez bárkinek köze van, de nekem pl alacsony. Nekem nem központi téma az életemben sem a szex sem a párkapcsolat. Nehezen értem meg hogy lehet nyomós érvként valamire azt felhozni, hogy "nem lesz szex" (persze értem, hogy másoknál máshogy van, csak beleélni nem tudom magam). Nekem a szex a fontossági sorrendben elég alacsonyan helyezkedik el. Ha a túlélés a tét (de lehet ennél sokkal kisebb dolog is), akkor baromira nem érdekel, hogy van-e szex.

Visszatérve a témára, a terhesség alatt meg lehet tudni, hogy milyen nemű a gyerek. Nem véletlen vannak olyan országok, ahol elvetetik a lány gyerekeket, mert nem olyan értékesek, még akkor is ha a törvény tiltja. Különben meg miért baj ha születnének fiúk? Nem az a természetes? Újból lennének férfiak, megszűnne a gond, és mivel az előző, nem normálisan gondolkozó egyének úgyis eltűntek, lehetséges lenne a következőket másként nevelni.

2015. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!