Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mi a bajotok a rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a bajotok a rendes, jószívű pasikkal? Unalmasak? Nem hinném.

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem így működik, nem ez a tulajdonság a baj.

Vannak azok a pasik, akiknek meggyőződése saját magukról, hogy ők jószívűek, rendesek, kedvesek. Ezek 90%-a egyébként nem az. Én is egy tipikus jópasi pasival kezdtem a pályafutásomat, át is bäszott rendesen, elkezdtem a jófiúk között válogatni. Kb 10-12 félresikerült eset után (ebből volt fél éves kapcsolat, távkapcsolat, 2 hónapos járás, néhány hetes randizás is, nem mindenhol volt szex), kb menekültem volna vissza a rosszfiúkhoz. Ezeknek a "rosszfiúknak" sokszor sokkal jobb a lelke, mint az átlag "jófiúnak", annyi rettenetesen sok elfolytott keserűség van bennük, nem tudom elviselni. Önsajnáltatás, önbizalomhiány, önértékelési problémák, emiatt mindenért mások hibáztatása, mindenben hibák keresése... rühellik a világot, a többi embert, folyamatosan kisebbségi komplexusuk van.. megmérgezik a kapcsolatot, meg a velük kezdő lány lelkét...


Most találtam egyet abból a 10%-ból, aki tényleg rendes. Ez a kapcsolat egyelőre tökéletesnek tűnik így 4 hónap után. Pici önbizalomhiánya ugyan van, de csak egészséges szinten, amikor kell, magabiztos, határozott, stb. De figyelmes, kedves, törödő, nem akad ki hülyeségeken, stb, tökéletes így ahogy van.


De ez ritka! És hidd el, a legtöbb lány nem botlik bele ilyenbe, 2-3-5-8 "jószívű fiú" után nagyon ki lehet ábrándulni belőlük.


23L

2015. jún. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nekem speciel az, hogy eddig minden olyan pasi aki magát kefvesnek és jószívűnek mondta egoista barom volt. Konkrétan meg voltak győződve róla, hogy nekik jár a csinos barátnő, munka nélkül és azért pár csak buliban azért dobja szét a lábát elvégre ő neki ez jár.


Ismerek pár tényleg jó embert és férfit egyik se bizonygatja, hogy márpedig ő kedves vagy jószívű. Mindnek van is párja. Aki itt nyíg, hogy márpedig ő ilyen, de a gonosz nőknek nem kell pont ezért, az tehetne egy szivességet magának és merjen önkritikát gyakorolni.

2015. jún. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"rendes, jószívű" - és még milyen? Ez így kevés.
2015. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

rendes és jószívű... hm...


Ezek mellett lehet valaki pl.:

- szélsőséges nézeteket valló (bármivel kapcsolatban)

- lusta

- örökké siránkozó pesszimista, aki minden bajáért mást hibáztat

- magabiztos, határozott, olyan, aki tudja, mit akar, és tesz is érte

Ez csak pár példa, de ezekből nekem mondjuk csak az utolsó jöhetne szóba.

Plusz nekem még kiesnek azok is a rostából, akik dohányoznak, akármilyen rendes és jószívű, az a helyzet, hogy a szemem érzékeny rá, és nem szeretnék dohányzóval együtt élni. Pont elég, hogy a lépcsőházunkban él pár "paraszt", akik a liftben is dohányoznak, illetve időnként ha szellőztetek, akkor is beáramlik hozzám más lakó dohányfüstje, és akkor szemcseppeznem kell.

2015. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként igaz, kevés olyan jószívű emberrel talákoztam, akik mondták volna magukról, hogy rendesek a környezetükkel, egyszerűen csak úgy viselkedtek.
2015. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Rendes, jószívű, barátságos, segítőkész, nem iszik max. néha-néha.
2015. jún. 4. 13:05
 17/20 anonim ***** válasza:
És ezt most érvnek szántad kérdező, vagy mire soroltál fel egy halom jelzőt?
2015. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Válasz a 13-asnak.
2015. jún. 4. 13:54
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fő gondom az, hogy a kedvesség, jószívűség, egy nemektől nem függő EMBERI tulajdonság. Nem ettől lesz számomra valaki férfias vagy férfiatlan, maximum jó ember...
2015. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
11. és 12.: nagyon igazatok van, teljesen ugyanezeket tapasztalom én is.
2015. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!