Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány már-már "túl" okos/művelt?

Figyelt kérdés

Ha sok minden érdekli, és sok mindenről lehet vele beszélgetni, de nem az a tipikus stréber, okoskodó fajta, hanem egyszerűen nyitott a világra és tudásszomjas.

Például én rengeteget olvasok, érdekel a csillagászat, csellózok, szoktam verset írni, elég nagy filmrajongó vagyok, érdekel a történelem ( bizonyos történelmi korszakok jobban, mint a többi). Lehet velem vallásról, filozófiáról, fegyverekről, számítógépes játékokról, biológiáról, művészetről beszélgetni. Gyakran járom a várost, és szeretek különleges épületeket, tárgyakat fotózni.Mindezek mellett szépnek is mondanak, csak van aki szerint fura, hogy nekem nem az ask.fm-ből, insatagramból, szelfizésből áll az életem. Én is járok szórakozni persze, habár jobban szeretem a kevésbé zajos helyeket, vagy egy jobb házibulit.


2015. máj. 23. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
49%

Szóval semmi értelmes szakmád nincs. Egy újabb bölcs-ész palentina.

Mondj valamit az entrópiáról?

2015. máj. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Interferencia ***** válasza:

Hozzám jössz feleségül?


Szóval nem, az általad leírt dolog egyáltalán nem baj. Amúgy mivel foglalkozol?

2015. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Genetikusnak készülök, de mellette levelezőn szabad bölcsész is vagyok, akármilyen hihetetlen! :D Azon belül pedig művészettörténet. Szeretek jobban elmélyedni a dolgokban, és humán-reál dolgok is érdekelnek.
2015. máj. 24. 11:00
 24/24 anonim ***** válasza:

Bullshit

"genetikusnak készülök"

Szóval oda még felvételi előtt állsz.

Bölcs-észnek tanulsz művészettörténet szakon.

Remek titkárnő lesz belőled, ha megtanulsz mellé 2 nyelvet

egyébként mosogatás McDonald-nál.

Egyébként engem nem irritál, hogy sokra tartod magad, mivel én téged csak egy libusnak tartanak. Ergo, ha nem találsz mást, aki téged el tudna viselni, nálam próbálkozhatsz.

2015. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!