Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány már-már "túl" okos/művelt?

Figyelt kérdés

Ha sok minden érdekli, és sok mindenről lehet vele beszélgetni, de nem az a tipikus stréber, okoskodó fajta, hanem egyszerűen nyitott a világra és tudásszomjas.

Például én rengeteget olvasok, érdekel a csillagászat, csellózok, szoktam verset írni, elég nagy filmrajongó vagyok, érdekel a történelem ( bizonyos történelmi korszakok jobban, mint a többi). Lehet velem vallásról, filozófiáról, fegyverekről, számítógépes játékokról, biológiáról, művészetről beszélgetni. Gyakran járom a várost, és szeretek különleges épületeket, tárgyakat fotózni.Mindezek mellett szépnek is mondanak, csak van aki szerint fura, hogy nekem nem az ask.fm-ből, insatagramból, szelfizésből áll az életem. Én is járok szórakozni persze, habár jobban szeretem a kevésbé zajos helyeket, vagy egy jobb házibulit.


2015. máj. 23. 20:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Baj, ha egy lány már-már "túl" okos/művelt?"


"Egyáltalán nem tartom magam különbnek másoknál."


Csak én érzem kissé ellentmondásosnak a két mondatot?

2015. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz sőt, viszont eltérsz a tömegtől, kilógsz a sorból. Ezért nehezebb a dolgod.
2015. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem beképzeltség, csak általános észrevétel. Attól még nem vagyok jobb másoknál, mert esetleg tájékozottabb vagyok valamiben. Mindenesetre feltűnik. Pont.
2015. máj. 23. 21:21
 14/24 anonim ***** válasza:
A kérdésben még átlagon felüli intelligenciával ellátott egyednek írod le magad - ez mégis hogy ne lenne saját magad mások fölé helyezése, egyúttal mások lenézése? Amíg így ellentmondasz magadnak ilyenekben addig aligha vagy annyira okos mint amilyennek próbálod magad mutatni.
2015. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem ez így nem baj.

Baj akkor van ha fitogtatja a tudását és okoskodik, mindenben okosabbnak hiszi magát.

2015. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 ameoland ***** válasza:
75%

Lányok kisebb sora áll érted sorba, ujjperceiket tördelve, s reménykedve,hogy elfogadod őt egy éjszakás partnernek/barátnőnek/vagy hosszútávon társnak. Az egódnak már lassan külön kell költöznie, annyira nem férnek meg tőle mások, olyan méreteket ölt. Élvezed,hogy Napként ragyoghatsz az egyszínű embermasszában, miközben valójában te sütkérezel az ő szeretetükben, megbecsülésükben.

Szeretnek a külsődért, az eszedért, a jószívű személyiségedért,ezért keresik a társaságod gyakran. Viszont sosem veszíthetsz az imázsodból. Néha azt várják,hogy életük bírája légy. Afféle múzsa, ki majd ihletet ad az életükhöz. De te mégis egyedül érzed magad. Nagyon nehéz a hegy tetején egyedül élni. Másra vágysz, eleged van a hamis képből, amit mások aggattak rád. Egy társ kell, kivel egyenlőek vagytok. Akik a másik értékrendjének kölcsönösen megfelelnek.De lehet csalódni a férfi részről is,mikor nagy reményeket fűzöl az adott hölgyhöz,és ő annyi,mint amennyit a külső mutat. Szép combok, íves csípő és sokat ígérő, biztató,csábos pillantások. A második alkalomra már úgy mész,hogy a nőben,mint személyiségben nincs semmi kihívás és lényegében egy üres postaládának megfelelő funkciókat képes betölteni, ami végett a szex lapos, élménytelen,és érzéketlen lesz olyan annyira,hogy inkább nem is vágysz már rá. Azt gondolom,hogy van különbség a mindent betöltő katartikus élmény és a döfködős jelent között.

A férfiak uralkodó típusok általában. Ennél fogva nem szeretik,ha az asszony megmondja a tutit szimplán mert magasabb általános műveltsége lényéből fakad.Velem ellentétben sokan örülnének a helyzetemnek,hogy üres fejű lányok várják. És az az elszomorító hírem van,hogy azt gondolom, a magamfajták vannak kevesebben,akik inkább várnánk a hozzád hasonló kaliberű lányokra. Túl csábító a pillanat egyszerűsége.

2015. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén? Engem zavar, ha egy nő műveltebb nálam! Eleve nem vagyok lexikon, hogy mindenről lehessen velem dumálni, mert vannak olyan témakörök, amik engem rohadtul nem tudnak lekötni. Például az irodalom, a túlzásba vitt, túlbonyolított filozofálás, a művészetek, az ezotéria, a vallások, meg a Szürke ötven árnyalata típusú idiótaságok. A hideg kiráz ezektől. Nem attól leszek művelt, mert naponta kirakosgatok a FB-omra Coelhót. Nem vagyok művelt, nem vagyok élő enciklopédia, és nekem taszító, ha egy nő sokkal jártasabb mindenben, mint én.


Előbb-utóbb úgyis a férfi pofájába lenne verdesve, hogy ő csak egy buta, tanulatlan szaralak, bezzeg a nőnek van három diplomája, meg öt nyelven beszél, meg ezáltal jó zsíros állása van. :) Lehet itt szépíteni, akkor is egyszer felszínre tör ez a probléma.

2015. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én szeretnék ilyen lenni, mint te (már ha tényleg ilyen vagy). Értelmesnek gondolom magam (és visszajelzések alapján is az vagyok) , de azt nem mondanám, hogy mindenről tudok beszélgetni...Pl.: a politikát gyűlölöm, sosem politizálok, nem is vagyok tisztában a dolgokkal, de azért igyekszem figyelni, hogy mi zajlik körülöttem...


Viszont azt nem értem, hogy miért hozod folyton fel ezta "nem csak a szelfizésből áll az életem" dolgot...Nekem ezt eszembe nem jutna leírni magamról, pedig zero db szelfi van rólam... azért a nagyon okos, művelt és a folyton szelfizgető, facebookon élő tudatlan ember között sok-sok lépcsőfok van.

2015. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj. Én nagyon nagyon örülnék egy ilyen barátnőnek. Engem állatira tudna motiválni egy ilyen lány


Én is hasonló vagyok, mint amit leírtál, csak kicsit lankadt a lelkesedésem az utóbbi pár évben.

Huszonéves vagyok, de még mindig suliba járok és ha minden jól megy, akkor a következő éveimet is ott tölteném :D Reál szakot tanulok, mégis vonzódom a filozófiához, művészetekhez, zenéhez. Érdekel a biológia, az egészségügy és egyszer szeretnék a munkám során is "alkotni" valamit ezen területen. Szeretek sportolni, ügyességi játékokkal játszani (nem kifejezetten számítógépen) és a számítógépes játékokat.


Azt vettem észre, hogy a nők többségével nem is nagyon lehet ilyen témákról beszélgetni. Szinte nem értenek semmihez vagy csak a cukiságokhoz meg a divathoz meg sminkekhez.


A többi ember számára persze, hogy baj, ha egy lány olyan, mint Te, Kérdező. Kitűnsz a többi lány közül és szégyellhetik magukat miattad :D. A nők többsége ostoba és műveletlen. Nemcsak hülye, de az is akar maradni. A férfiaknál ugyanez a helyzet, csak ott még az intelligensebbeknek is van egy része, aki azt mondja, hogy őt zavarja ha egy nő okosabb nála.


Engem egyáltalán nem zavarna, sőt. Egyrészt jól érezném magam egy ilyen nő társaságában. Másrészt motiválna, hogy ne punnyadjak el és igyekeznék, hogy még jobban teljesítsek.

2015. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki "túl" okos és intelligens, akkor az már kilóg a sorból és más, mint a többiek. Nézd meg hogyan bánnak a különcökkel? Én is eltudok beszélgetni szinte minden témáról, mert szeretek dolgokat megtudni és azokat a későbbiekben felhasználni. És a környezetem túl okosnak tart már és fárasztónak is néha. Persze, ha kell valami lexikális tudás, akkor egyből engem kérdeznek. Szóval ez két élű dolog, vannak jó és rossz oldalai is. És igen, az egyik rossz oldala az, hogy a férfiak körében rémisztően hat, ha egy lány már csak szimplán értelmes. A szelfizős dologgal meg nem értek egyet. Én például azért szeretem magamat fotózni, hogy minél több emlékem maradjon meg idős koromra. De még így is elenyésző a rólam készült képeknek a száma, ahhoz képest, mint amennyi tájképet fotóztam. Egy lány nem attól lesz okos, hogy le mond a mai trendekről és tudomást sem vesz róluk (pl.: instagram). Az okos szimplán csak nagy tárgyi tudást felhalmozó egyén jelzője. Az értelmes és intelligens már más tészta. És attól még lehet valaki intelligens, ha képeket készít magáról és a divatban is jártas.
2015. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!