Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire mondja ezt egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondja ezt egy férfi egy nőnek?

Figyelt kérdés

Kislány vagy, most, hogy megismertelek.


Előzmény. Fiatal vagyok, mindig vénségnek nevez. Ma azt mondta rám, hogy már kislány vagyok.


Ez rossz? Nem vagyok komolytalan, erre nem gondolhatott.


2015. máj. 22. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ebbol igy eleg nehez leszurni a lenyeget. Kerdes, hogy az o szemeben melyik a rossz? A venseg, vagy a kislany? Nekem az elso dolog, ami errol beugrik, az az, hogy bolcsnek, kisse tul merevnek, szabalykovetonek es talan maradinak gondolt teged. Most viszont rajott, hogy igazabol ott van benned a kislany, csak probalsz nagyon megfelelni a "kovetelmenyeknek", probalsz nagyon szabalykovetoen elni, de ez nem zsigerbol jon neked, nem vagy ilyen, csak ilyennek szeretned lattatni magad. Nekem egyebkent pozitiv hangzatu a kijelentes.
2015. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Féltem, hogy negatívan mondja, bár nincs rá oka.
2015. máj. 22. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy gondoltam. Üdv!
2015. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyebkent nekem az olyan kijelentesekre, amiket nem ertek, kapasbol az a reakciom, hogy "ezt hogy erted?"

Probald ki, legjobb modszer arra, hogy utana ne napokig ragodas es agyalas legyen az eredmeny :)

2015. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem volna, de mennie kellett, azóta sem beszéltünk.
2015. máj. 22. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!