Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ajándék lenne a "majdnem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne a "majdnem" pasimnak egy könyv rólunk, és az egyéb dolgainkról?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa a kapcsolatunk, régóta ismerem, évekkel ezelőtt randiztunk is, aztán szakított velem. Majd tavaly télen valahogy újra beszélni kezdtünk, és nagyon hirtelen egy perverz távkapcsolatban találtam magam (két külön országban élünk). Karácsonyra haza mentem, és akkor kiéltük magunkat.


Azóta eltelt öt hónap, jóformán minden nap beszélünk, és ami mind a kettőnk részéről szexnek indult, oda jutott, hogy majd ha haza megyek megpróbáljuk milyen lenne újra együtt.


Addig is megy a perverzkedés, és van egy játékunk, hogy történeteket írunk egymásnak egymásról, de név nélkül, hogy ki mit tenne a másikkal, milyen formában és eszközökkel... Ezekből a sztorikból van jó pár, és én arra gondoltam, hogy megcsinálom könyvnek. Hozzá fűzök néhány saját gondolatot, a naplóm azon részeit ami az első ismerkedésünk alatt íródott, hogyan éltem meg amikor szakított és milyen elhatározás miatt futottam bele egy olyan ember karjaiba aki lerombolta az összes tabum, valóra váltotta minden perverz álmom.


Beszéltem már neki erről a pasiról, tudja, hogy azért kerültem össze vele, mert ő szakított velem, nekem pedig nagyon fájt, jobban mint azoösszes eddigi szakítás, pedig csókolózáson kívül semmi nem volt köztünk, és alig egy hónapig tartott. És mivel elegem lett, elhatároztam, hogy eztán csak a férfiak teste fog kelleni, és én is csak a testem adom nekik. Se szív se lélek nem lesz a kapcsolataimban. S akkor futottam bele abba a pasiba, akinek köszönhetően az lettem aki most vagyok, aki annyira bejön neki.


Ergo saját magának köszönheti, hogy a saját ízlésének megfelelőre formálódtam :)


Ezeket a gondolatokat szeretném könyvbe zárni, meg ahogy írtam, a kis meséinket. Kapna ő egy példányt meg lenne egy nekem is. Szerintem jó ötlet. Mert ha nem jönne össze a rendes párkapcsolat, akkor lenne egy olyan emléke amiről csal ő tudná, hogy róla, rólunk szól.


Szeret olvasni, ezzel nem.lesz gond. Csak nem túl h*lye, szentimentális ötlet?


2015. máj. 18. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Azta! :O

Kevés ilyen csaj van. :D

És az ötlet is jó XD

2015. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, túl gagyi.:/:/
2015. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy jó nagy ribi vagy.
2015. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért lennék ribi? Mert szakítás után azt gondoltam amit? Előfordul. Gondoltam már cifrábbakat is, amikbol semmi nem lett.


S az, hogy bele futottam abba a másik fószerbe csak szerencse, mert általa mertem felvállalni, hogy a perverziom normális, nem kell rejtegetni és szégyellni. Vele egy évet voltam szexkapcsolatban, utána 3 évig senkim nem volt, csak sikertelen randik. Aztán jött ez a srác, akiről kiderült, hogy ugyan olyan perverziói vannak mint nekem.


Ha nem élem meg a szexkapcsolatot, akkor a mai napig szégyenkeznék a szexuális vágyaim miatt.

2015. máj. 18. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

elég furcsa gondolataid vannak,könyvet írni,egész kreatív,de inkább szemöldök felvonásos dolog,hogy na ez wtf?

hál isten(?) nem nekem lesz ajándékba :) szóval jó



de az érdekelne mit tart egy átlag ember mint jó magad perverznek,mert annyira kihangsúlyozod.


meg akarod dugni a barátod?

2015. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég meredek egy olyan embernek, akivel szeretnél normális kapcsolatbak kerülni egy könyvet adni ajándékba; ami arról szól, hogy kúrta szét az összes testnyílásod egy perverz állat. Jobban belegondolva ez beteg ötlet. Nagyon beteg.
2015. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet a barátját izgatja ahogy szanaszét kúrta ezt a másik pasi.És szívesen olvasná :,D
2015. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De hát tud ezekről, vagyis arról ami érdekelte. Mert amikor megegyeztünk abban, hogy az országok közti távolság miatt csak a vágyainkat éljük ki, akkor kérdezett ezt azt. Én pedig válaszoltam, mert úgysem lesz köztünk semmi, alapon.


A perverziom meg a bdsm, a függessztés és igen a férfi teljes megalázása és az én megalázásom a férfi által. Ebben nagyon jó partnerek vagyunk ezzel a sraccal, s igenm, raktam már hátsóba az ő kérésének megfelelően.


Eddigi 3 parkapcsolatomban soha nem mertem ezeket felhozni. Volt, hogy a bilincsnek sem.örültek.


Aki meg felnyitotta a szemem, ő meg csak inkább szavakkal segített, de ő nem volt kötél mániás, ő csak simán uralkodni szeretett, de sokat segített, hogy elfogadjam magam.


Ez a mostani srác meg ugyan úgy rajong a szép kötéstechnikákért mint én, és ráadásul jártas a függessztésben is... Mindent megtehetek vele, és fordítva.

2015. máj. 18. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!