Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha könyvet adnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha könyvet adnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki szeret olvasni, ráadásul tudom milyen könyveket szeret. Arra gondoltam, ha szünet után találkozok vele, odaadok neki egy könyvet. Igazából azon lenne a hangsúly, hogy jól essen neki, hogy gondoltam rá, eszembe jutott. Pláne ugye a könyv, az mindenhol a ki nem mondott szavakat jelzi... Mit gondoltok?
2011. dec. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2011. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő többre becsül egy egy pillantást, egy egy mosolyt. Például ha találkozunk, akkor egy pillantásunk többet mond ezer szónál, anélkül, hogy bárki másnak feltűnne, ez ilyen nyíltan művelt titkolózás. Ez a könyv, szerintem hatalmas lépés volna... Mivel lelkül van, és ez az egyik kedvencem, tudná, hogy mit akarok vele kifejezni... :)
2011. dec. 23. 10:55
 3/4 anonim ***** válasza:
dugd meg!
2011. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mint írtam fiú az illető
2011. dec. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!